اخبار > کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان داورزن در سالن همایش شهرداری شهرستان برگزار گردید


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن خبر داد

کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان داورزن در سالن همایش شهرداری شهرستان برگزار گردید

با حضور دکتر مهران پور معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان داورزن در سالن همایش شهرداری شهرستان برگزار گردید.

مهندس عبدالهی معاون فرماندار شهرستان، ضمن خوش آمدگویی و تبریک اعیاد قربان و غدیر خم، برگزاری منظم کارگروه را در راستای دستیابی به اهداف سلامت در شهرستان بسیار ضروری دانست و بر این مهم تاکید کرد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان داورزن به عنوان دروازه ورودی استان خراسان رضوی، بر لزوم افزایش نظارت دستگاه های مرتبط در خصوص سلامت زائرین پیاده در ایام عید قربان و عید غدیر، تاکید کرد.

دکتر میری از نظارت دقیق پست دامی روستای کاهک نیز تشکر و قدردانی نمود و هماهنگی بیشتر جهت توقیف خودروهای حامل محموله های مشکوک با شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن را خواستار شد.

دکتر مهران پور بیشترین آمار مرگ و میر در جامعه امروز را مربوط به بیماری های غیر واگیر معرفی نمود و با تشریح طرح تحول نظام سلامت، به مقوله اجتماعی شدن سلامت اشاره کرد.

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار یکی از راه های دستیابی به سلامت اجتماعی را معرفی نماینده علاقمند به موضوع سلامت از طرف دستگاه های اجرایی شهرستان به شبکه بهداشت و دریافت آموزش های لازم جهت ارائه به سایر همکاران و ارباب رجوع دانست.

در ادامه مسئولین ادارات نقطه نظرات خود را در خصوص مباحث ارائه شده مطرح و در این خصوص بحث و تبادل نظر گردید.210٠٧:٤٥ - شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٨٨٠٣    /    تعداد نمایش : ٥٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی
تقویم