اخبار > اردوی جهادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن در روستای باقرآباد


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن خبر داد

اردوی جهادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن در روستای باقرآباد

با حضور تیم سلامت شبکه بهداشت و درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن در روستای باقرآباد، خدمات گوناگونی از جمله ویزیت رایگان، بینایی سنجی، تست فشار و قندخون، مکمل یاری، تن سنجی، تست بیماری ایدز و ... به مراجعین ارائه گردید.

فرماندار شهرستان داورزن به همراه مهندس عبدالهی معاون فرماندار و مهندس تاج آبادی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان، با حضور در روستای باقرآباد، با ایراد سخنرانی در محل استقرار تیم جهادی، از زحمات تیم پزشکی و بهداشتی شبکه بهداشت قدردانی نمود.

مهندس غلامعلی پیش بین، این اقدام جهادی شبکه بهداشت و درمان را در راستای دستیابی به اهداف نظام سلامت ارزیابی نمود و خواستار حرکت سایر ادارات و سازمان های شهرستان در این حوزه شد.

دکتر میری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن ضمن قدردانی از حضور فرماندار شهرستان و هیأت همراه، به شعار هفته سلامت _ سلامت برای همه در  همه جا_ اشاره نمود و دستیابی مردم به خدمات سلامت در نقاط محروم را از اهداف اعزام تیم جهادی به روستای باقرآباد معرفی نمود.

وی ضمن قدردانی از زحمات شورای اسلامی و دهیاری روستای باقرآباد به جهت انجام هماهنگی و تدارک وسائل و لوازم مورد نیاز گروه جهادی، از زحمات خانم مهندس ده نبی مسئول گسترش شبکه و سایر پرسنل شبکه بهداشت و درمان به جهت همکاری در طرح قدردانی نمود.

وارنیش فلوراید تراپی دانش آموزان، انجام مسابقات در مدرسه همراه با اهدای جوایز، آموزش بهداشت فردی و ... سایر اقدامات صورت گرفته توسط گروه جهادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان در این روستا بود./ تاج مزینانی


 


٢٠:٥١ - شنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٨٢٦٣    /    تعداد نمایش : ٩٠١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی
تقویم