اخبار > برگزاری اولین جلسه فصلی واحد مدیریت خطر بلایا با رویکرد بررسی روند پیشرفت و پیشبرد برنامه dart (دارت)


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن

برگزاری اولین جلسه فصلی واحد مدیریت خطر بلایا با رویکرد بررسی روند پیشرفت و پیشبرد برنامه dart (دارت)

با حضور سیادتی کارشناس واحد بلایای معاونت بهداشتی سبزوار، جلسه فصلی واحد مدیریت خطر بلایا ویژه رابطین واحد، در شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن برگزار شد.

مسئول واحد مدیریت خطر بلایا در شبکه با اعلام این خبر افزود: این جلسه با رویکرد بررسی روند پیشرفت و پیشبرد برنامه dart برگزار و با همفکری با رابطین برنامه در مراکز، جهت پیشبرد برنامه بحث و تبادل نظر گردید.

مهندس انصاری هدف از این جلسه را بررسی روند پیشرفت برنامه dart از ابتدای طرح ادغام مدیریت خطر بلایا در نظام شبکه دانست و تصریح کرد: خوشبختانه قریب 50 درصد از خانوار های شهرستان تا پایان پاییز امسال مورد ارزیابی برنامه dart(برنامه ملی ارزیابی آمادگی خانوار در بلایا) قرار گرفته اند و  این درصد ارزیابی، نسبت به سال گذشته رشد بیش از دو برابری داشته و امیدواریم تا پایان سال به حد مورد انتظار کشوری دست یابیم.

وی گفت اصل پیشگیری، رسالت اصلی بهداشت و واحد مدیریت خطر بلایا بوده و تحقق این موضوع در گرو افزایش آگاهی و ارتقاء بار علمی عموم مردم می باشد که با تدوین برنامه مدون و مناسب برای آموزش عمومی توسط کارشناسان و رابطین واحد در مراکز، این امر میسر خواهد شد.

در پایان سیادتی کارشناس واحد بلایای معاونت بهداشتی سبزوار، بخاطر روند رو به پیشرفت برنامه دارت در شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن، از همکاران مجری طرح تشکر نمود و دستیابی به  اهداف واحد مدیریت خطر بلایا را در گرو جدیت و تلاش همکاران واحد دانست./ تاج مزینانی


٠٨:٤٩ - شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٧٩٥٤    /    تعداد نمایش : ١٢١٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی
تقویم