اخبار > پیگیری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن جهت ساخت و ثبت کشوری پد بالگرد اورژانس 115 در داورزن


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن

پیگیری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن جهت ساخت و ثبت کشوری پد بالگرد اورژانس 115 در داورزن

روابط عمومی/ با دعوت از دکتر شریفان رئیس اورژانس ۱۱۵ سبزوار و حضور خلبان بالگرد امداد سبزوار در داورزن، محل ساخت جایگاه فرود بالگرد، جهت انتقال سریع بیماران اورژانسی به سبزوار جانمایی گردید.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن با اعلام رضایت از این موضوع گفت: بعضی بیماران به علت های گوناگون نیاز به ارجاع و اعزام فوری به بیمارستان سبزوار را دارند، ولی در حال حاضر به علت عدم وجود مکان مناسب جهت فرود بالگرد امداد، برای اعزام بیماران اورژانسی به سبزوار، با مشکلی بزرگی رو به رو هستیم.
دکتر میری در ادامه ضمن قدردانی از زحمات و پیگیری های دکتر شریفان رئیس اورژانس ۱۱۵ و حمایت های دلسوزانه دکتر مسلم رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، افزود: با اجرای این طرح، شرایط لازم جهت اعزام بیماران اورژانسی و مصدومین تصادفات رانندگی در منطقه ورودی به استان خراسان رضوی، توسط بالگرد به سبزوار فراهم خواهد آمد.
وی هدف از انتخاب مکان فرود بالگرد در محوطه مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی داورزن را دستیابی سریع و آسان به بالگرد عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک همشهریان عزیز از این خدمت بهرمند گردند./ تاج مزینانی١٩:٠٥ - پنج شنبه ٥ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٧٨٧٣    /    تعداد نمایش : ٩٥٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی
تقویم