• آغاز مرحله اول جونده کشی در شهرستان داورزن
  با همکاری واحد مدیریت بیماریها و بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن و در راستای کنترل بیماری سالک در منطقه جنوبی شهرستان داورزن، اولین مرحله عملیات جونده کشی در مناطق آلوده به سالک در شهرستان(روستای چشام، باقرآباد،چوبین و خسروآباد) انجام شد.

 • بازدید کارشناس وزارت بهداشت از داورزن
  مهندس نوروزی نژاد کارشناس واحد مراقبت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت به همراه سید محسن مهری مسئول واحد مدیریت بیماری های معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از شبکه بهداشت و درمان داورزن بازدید کردند.

 • پیام رئیس شبکه بهداشت و درمان داورزن به مناسبت روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای
  فرا رسیدن 9 اردیبهشت روز جهانی بهداشت حرفه ای فرصتی فراهم آورد تا یک بار دیگر از تلاش خالصانه همه زحمتکشان عرصه سلامت خصوصاً بازرسان بهداشت کار و فعالان بهداشت حرفه ای قدردانی نموده و برای همه این عزیزان آرزوی سلامتی و بهروزی نمایم

 • انجام مراقبت های بهداشتی از رئیس و پرسنل شبکه بهداشت و درمان داورزن
  به مناسبت گرامیداشت هفته ملی سلامت مردان ایرانی (سما) و در راستای الگو سازی جامعه مردان جهت اهمیت انجام مراقبت های بهداشتی، از رئیس و کلیه پرسنل مرد شبکه بهداشت و درمان داورزن، غربالگری و ارزیابی نمایه توده بدنی، اندازه گیری دور کمر و فشارخون، مکمل یاری، ایمن سازی و آزمایشات قند و چربی و کمخونی و ... صورت پذیرفت.

 • برگزاری کمیته سلامت و امنیت غذایی در داورزن
  کمیته سلامت شهرستان با دستور کار بیماری های کروناویروس جدید و هاری، در داورزن برگزار شد.

اخبار > برگزاری کارگاه بهورزان با موضوع شیوه زندگی سالم در سالمندان


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن

برگزاری کارگاه بهورزان با موضوع شیوه زندگی سالم در سالمندان

با حضور بهورزان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن، کارگاه آموزشی با موضوع شیوه زندگی سالم در سالمندان برگزار گردید.

مهندس شهرآبادی مسئول واحد بهورزی شبکه ضمن خیر مقدم و بیان اهداف کارگاه گفت: سالمندان مایه ی خیر و برکت برای خانواده ها و جوامع هستند و سلامتی آنها بسیار ارزشمند است و هزینه های بالای درمان شامل این گروه می گردد؛ بنابراین توفیق در ارتقای سلامت آنها تضمین کننده توسعه ی کشور خواهد بود.

وی افزود: موضوع سلامت سالمندان در جریان تحول بروزرسانی شده است. لذا، اجرای کارگاه آموزشی شیوه زندگی سالم در سالمندان لازم و ضروری به نظر می رسید.

در ادامه کارگاه کارشناسان ستادی در خصوص موضوعات مختلف مربوط به سلامت سالمندان مطالب آموزشی را ارائه و راه کارهای پیش رو برای ارتقاء سطح سلامت در دوره سالمندی را مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ابوالفضل داورزنی مسئول بیماری های شبکه در خصوص کلیات بیماری فشار خون و دیابت، خانم خیرآبادی مسئول مامائی شبکه، در خصوص کلیات تغذیه سالمندان خانم رضایی کارشناس بهداشت خانواده در خصوص بهبود شیوه زندگی سالم و حمید راد سپهر مسئول واحد بهداشت روان در خصوص کلیات سلامت روان در سالمندان، آموزش های لازم را ارائه نمودند./ تاج مزینانی


 


٠٩:٣٤ - يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٩٢٦٨    /    تعداد نمایش : ١٣٣٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی
تقویم
عنوان