• قدردانی از پرستاران داورزن
  آئین تقدیر از پرستاران و کادر بهداشت و درمان مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی با امکانات بستری داورزن، با حضور فرماندار، امام جمعه و سایر مسئولین ادارات شهرستان برگزار شد.

 • مه پاشی در مناطق آلوده به سالک داورزن
  مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان داورزن: همزمان با روزهای سخت مبارزه و پیشگیری از ویروس کرونا با همکاری دهیاری و شوراهای اسلامی منطقه، کانون‌های جدید و فعال بیماری سالک را شناسایی و ‌عملیات سمپاشی مبارزه با این بیماری را آغاز شد

 • ستاد کنترل و مقابله با بیماری کرونا در شهرستان داورزن
  در این جلسه تصمیماتی در خصوص لزوم ثبت مشاغل در سامانه salamat.gov.ir و پیگیری توسط اداره صمت، افزایش بازدیدهای مشترک از اصناف و برخورد قانونی با متصدیانی که پروتکلهای بهداشتی را رعایت نمیکنند، ممنوعیت برگزاری مراسم اعم از عروسی و عزا و اجتماعات عمومی خصوصا در فضای های سربسته، لزوم اجرای پروتکلهای بهداشتی (استفاده از لوازم حفاظت فردی و رعایت فاصله گذاری فیزیکی) در ادارات و جلسات، فعالیت محسوس ستادهای محلی مقابله با بیماری کرونا در تمامی روستاها و استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای تولید محتوای مرتبط با کرونا و همچنین آموزش و فرهنگ سازی اتخاذ و نظرات و پیشنهادات سایر مسئولین ادارات در خصوص راههای مقابله با ویروس کرونا مورد

 • بازدید مدیر منابع انسانی دانشگاه از‌شبکه بهداشت و درمان داورزن
  مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از شبکه بهداشت و درمان داورزن بازدید‌ کرد

 • آغاز مرحله اول جونده کشی در شهرستان داورزن
  با همکاری واحد مدیریت بیماریها و بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن و در راستای کنترل بیماری سالک در منطقه جنوبی شهرستان داورزن، اولین مرحله عملیات جونده کشی در مناطق آلوده به سالک در شهرستان(روستای چشام، باقرآباد،چوبین و خسروآباد) انجام شد.

اخبار > رشد بیش از20 درصدی کاربران وب سایت دانشگاه / ارتقاء وب سایت دانشگاه به نسخه جدید


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر آمار و فناوری اطلاعات عنوان کرد؛

رشد بیش از20 درصدی کاربران وب سایت دانشگاه / ارتقاء وب سایت دانشگاه به نسخه جدید

مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: طی ماه های اخیر تعداد کاربران و مراجعین به وب سایت این دانشگاه بیش از20درصد رشد داشته است.

وبدا سبزوار / مهندس رضا یوسفی با اشاره به ارزیابی وب سایت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در شاخص های اختصاصی در گفتگو با وبدا اظهار کرد: افزایش چشمگیر تعداد کاربران و مراجعین وب سایت این دانشگاه نشان از پیشرفت و افزایش رضایت مندی می باشد.

وی با اشاره به افزایش کاربران  موبایل و تبلت طی2 ماه گذشته،افزود: طی بررسی های انجام شده  شاهد افزایش زمان حضور کاربر و کاهش میزان خروج سریع از سایت هستیم که نشان از افزایش رضایتمندی کاربر از مطالب مورد نظر خود و افزایش میزان کیفت نمایش مطالب هستیم.

مدیر آمار و فناوری اطلاعات با اشاره به کاهش بازدید میزان بازدید صفحات داخلی،اضافه کرد: دراین راستا و با هدف یکپارچگی و ایجاد اطمینان برای  کاربران در تمام صفحات، با تلاش واحد نرم افزار و پرتال مدیریت قالب وب سایت دانشگاه به نسخه جدید ارتقاء یافت.

مهندس یوسفی با بیان اینکه مشکل عمده کاربران وب سایت عدم دسترسی صحیح و مناسب در تلفن های همراه بود،بیان داشت: در قالب جدید وب سایت دانشگاه سعی بر آن شد این مشکل مرتفع و کاربران به راحتی به تمامی مطالب در همه گونه وسایل ارتباطی و الکترونیکی دسترسی داشته باشند.

وی ادامه داد: همچنین درنسخه جدید خطاها و مشکلات سایت از لحاظ رتبه بندی سئو تا حد امکان رفع، تا ضمن افزایش رضایتمندی کاربران شاید افزایش کاربران و سهولت دسترسی مطالب در جستجوی های اینترنتی گردد.

یوسفی تصریح کرد: ایجاد طراحی زیبا و متفاوت،یکسان سازی و یکپارچگی قالب در تمامی بخش ها،ایجاد نمایش صحیح در موبایل ها و تبلت ها،افزایش راندمان و کارایی سایت ورفع نواقص موجود در سایت از جمله مزیت های نسخه جدی می باشد.

مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خاطرنشان کرد: امید است با همکاری و همیاری بخش های  مختلف و ایجاد انگیزه در کارکنان در حوزه وب، ارتقاء روز افزون وب سایت که نماد و نماینده دانشگاه در حوزه فناوری اطلاعات می‌باشد را شاهد باشیم.

 


١٠:١٤ - دوشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٤٢٢    /    تعداد نمایش : ٨٦٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی
تقویم
عنوان