سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب

برگزاری جلسه مشترک چهارشنبه سوری در شبکه بهداشت و درمان خوشاب

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان خوشاب:
دکتر احمدی رئیس شبکه بهداشت و درمان خوشاب با بیان اینکه معمولا نوجوانان و جوانان در شب چهارشنبه سوری به نیت شادی کردن وارد صحنه می شوند اما به تدریج به سمت ابراز خشونت حرکت می کنند و به خود و دیگران یا به اموال عمومی آسیب می زنند و یکی از علت های این مسئله را نیاموختن راه های صحیح ابراز هیجان دانست که باید با اموزشهای لازم و هدفمند آنها را از خطرات احتمالی آگاه کرد.
وی به نقش مهم خانواده در اموزش صحیح و اصولی اشاره کرد و افزود با توجه به سه اصل ارتقاء ایمنی یعنی((آگاهی، آموزش والزام)) متاسفانه بسیاری از  خانواده ها فقط سراغ اصل سوم میروند((الزام)) میروند که متاسفانه در بسیاری موارد نتیجه عکس میدهد.
مجید لطفی کارشناس مسول واحد پیشگیری از بیماریها شبکه بهداشت، اظهار داشت شبکه بهداشت و درمان آمادگی کامل در خصوص برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه دانش آموزان و همچنین امضای قطعنامه (( چهارشنبه سوری ایمن)) از سوی دانش آموزان  در سطح مدارس و برگزاری جلسات متعدد آموزشی  و توزیع  بروشور  و پمفلت جهت اطلاع رسانی را دارد.
گفتنی است در پایان هر یک از دستگاههای مربوطه(نیروی انتظامی، مرکز فوریتهای پزشکی،آتش نشانی،  و...)آمادگی خود را جهت رویارویی با چهارشنه آخر سال اعلام نموده و راهکارهای موجود را بیان نمودند/سلطانی 200١٠:٣٦ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٩٩٢٨    /    تعداد نمایش : ٣٤٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه