چهارشنبه ٠١ اسفند ١٣٩٧
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب

دیدار رئیس و کارکنان شبکه بهداشت با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خوشاب

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب: رئیس شبکه بهداشت ودرمان به همراه هیئت همراه از فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان خوشاب دیدار کردند.
دکتر مرضیه احمدی ، رئیس شبکه بهداشت و درمان هدف از این دیدار را تبریک انتصاب جناب سرهنگ آشیانی وتقدیر از زحمات نیروی زحمتکش در حفظ امنیت مردم بیان کرد و گفت: اگر امروزه به داشتن امینت در جامعه خود می بالیم و مال و جان مردم در آسایش است بواسطه زحمات شبانه روزی نیروهای مسلح و پرتلاش نیروی انتظامی است و قدردانی از زحمات آنها وظیفه همگان است.
وی نیروی انتظامی را یار و مددکار شبکه بهداشت و درمان در انجام امور محوله دانست و افزود: در هر جایی که به کمک نیروی انتظامی نیاز بود به نحو احسن از شبکه بهداشت حمایت کرده اند که جای بسی تشکر دارد.
دکتر مرضیه احمدی تصریح کرد: در سایر کشورها برای نفوذ سعی در بر هم زدن نظم و امنیت دارند و این یکی از شگردهای دشمن برای نفوذ است اما خوشبختانه به واسطه عملکرد خوب نیروی انتظامی و نیروهای مسلح این اتفاق هرکز در کشور ما رخ نخواهد داد.
وی برای پرسنل نیروی انتظامی توفیق در استمرار کمک به مردم را از خداوند خواستار شد.
سرهنگ آشیانی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیز در این دیدار با تقدیر از قدرشناسی مجموعه شبکه بهداشت، این دیدارها را موجب قوت قلب و استمرار خدمت صادقانه نیروی انتظامی دانست و افزود: مایه امیدواری است که بتوانیم آنچه در شأن مردم عزیز است در راستای برقراری نظم و امنیت در جامعه انجام دهیم.
وی با بیان اینکه در هر جامعه و مکتبی فقدان دو نعمت سلامتی و امنیت موجب سلب آسایش می شود، گفت: ترجیحات موضوع سلامت در این موضوع مشهود است و اگر جامعه و فرد سالم باشند می توانند در جهت تأمین امنیت خود تلاش نمایند.
سرهنگ آشیانی جایگاه بهداشت و درمان را در دین مبین اسلام مقدس توصیف کرد و ابراز داشت: رسول اکرم «ص» نیز بهداشت و امنیت را دو موضوع ناشناخته در جامعه نامیده اند لذا در صورت از این دو مؤلفه موجب سختی در زندگی می شود.
وی در ادامه افزود با بیان اینکه همیشه قدردانی خدمات نیروهای پرتلاش و فداکار شبکه بهداشت و درمان هستیم، تصریح کرد: جای بسی خوشحالی است که بتوانیم همدیگر را درک کرده و با تعامل سازنده آنچه در توان داریم برای تأمین سلامت و امنیت انجام دهیم/200سلطانی


٠٩:٠٥ - پنج شنبه ٣ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٩١٥٠    /    تعداد نمایش : ٣٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه