جمعه ٢٦ بهمن ١٣٩٧
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است

رئیس شبکه بهداشت .درمان خوشاب از خانواده معظم شهدا و جانبازان دیدار نمود


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوشاب: دیدار رئیس شبکه بهداشت و درمان خوشاب وفرمانده سپاه و ریاست اداره بنیاد شهید شهرستان با خانواده شهدا و ایثارگر در شهرستان خوشاب .
دکتر مرضیه احمدی رئیس شبکه  در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت. وی افزود با بیان اینکه افتخار ما خدمت به مردم به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران است، بیان داشت: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران برای مسئولان روحیه بخش و موجب پشتگرمی، تلاش و فعالیت بیشتر است
گفتنی است سرهنگ حامد فرمانده سپاه خوشاب با بیان اینکه ایثار و از خود گذشتگی شهدا از مهمترین عوامل حفظ انقلاب است، عنوان داشت: ما مردم ایران اسلامی باید قدر دان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.

در ادامه شایان ذکر است مهندس مهري رئیس اداره بنیاد شهید و ایثار گر شهرستان با اشاره به اینکه امید است بتوانیم وظایف خود در را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم، بیان داشت: امیدواریم توفیق خدمت به خانوادهای شهدا و ایثار گران را به معنای واقعی داشته باشیم.
گفتنی است در ادامه این دیدار صمیمی از دو پدر ومادر شهید و اهدای هدایایی به رسم یادبود تجلیل و ویزیت رایگان انجام شد/٢٠٠سلطاني

 


٠٩:١٥ - شنبه ٧ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٩٠١١    /    تعداد نمایش : ٥٣٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه