چهارشنبه ٠١ اسفند ١٣٩٧
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان خوشاب خبر داد

برگزاری دومین جلسه ی شورای بهورزی در شبکه بهداشت و درمان خوشاب

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب : جلسه ی شورای بهورزی با حضور دکتر احمدی رئیس شبکه بهداشت و درمان خوشاب , مسئول واحد گسترش شبکه و نیروهای ستادی و بهورزان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد.
دکتر احمدی در این جلسه در سخنانی نقش بهورزان در سلامت جامعه را بی بدیل عنوان کرد و خدمات آنان را در جهت سلامت و رفاه مردم برشمرد و در خصوص وظایف بهورزان و حساسیت فعالیت آنها سخنرانی کردند و ضمن تشکر از ایشان خواستار تلاش مضاعف و هماهنگی و همکاری تنگاتنگ خانه های بهداشت و مراکز و ستاد شهرستان شد.
وی در ادامه به ضرورت برگزاری جلسات شورای بهورزی و حرکت در راستای حل مشکلات بهورزی تاکید کرد.
شایان ذکر است حسین سلطانی مسئول واحد گسترش هم در این جلسه با بیان اینکه با کمک بهورزان میتوانیم در جهت ارتقاء شاخصها و بهبود فرایندها گام برداریم ؛ بر صرفه جویی در هزینه ها در سال جاری تاکید کرد.
گفتنی است که در این جلسه با همفکری و بحث و تبادل نظر اعضای شورای بهورزی و کارشناسان ستادی مباحثی جهت رفع مشکلات خانه های بهداشت و بهورزی از جمله این موارد ارائه خدمات و ثبت مراقبت ها در سامانه سیب به منظور صرفه جویی در مصرف کاغذ، و بالا بودن حجم کاری بهورزان و کمبود نیروها ،اصلاح فرآیند تامین و تعمیر تجهیزات خانه های بهداشت و... مطرح شد./200سلطانی


٠٩:٥١ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٨٩٨١    /    تعداد نمایش : ٥٠٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه