يکشنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٧
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان خوشاب

بازدید سرزده امام جمعه شهرستان از شبکه بهداشت و درمان خوشاب

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب: حجت الاسلام دهقانی امام جمعه معزز شهرستان ضمن بازدید سر زده از شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دیدار با خانم دکتر احمدی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان از بخش های مختلف شبکه بازدید کرد .
حجت الاسلام دهقانی امام جمعه شهرستان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر احمدی و کارکنان شبکه بهداشت پر رنگ تر شدن ارائه خدمات به مردم از سوی مراکز بهداشتی را بیان کردند و اظهار داشتند باید خدماتی که ارائه می شود به مردم گوشزد شود تا در کنار کاستی ها نقاط قوت هم به چشم مردم دیده شود.
وی اظهار کرد: در کنار اقدامات خوبی که در شهرستان در حوزه بهداشت و درمان انجام شده لازم است بگویم یکی از مطالبات عمومی مردم از دستگاه‌های مسئول پیگیری مشکلات بهداشت و درمان شهرستان از جمله سلامت آب شرب شهرستان و پیگیری وضعیت آزمایشگاه و جوابدهی به مردم و... است که باید بررسی و حل گردد.
در ادامه حجت الاسلام دهقانی با تأکید بر اینکه این بازدید در جهت پیگیری مشکلات درمانی مردم شریف شهرستان و به جهت احقاق حقوق عامه صورت گرفته است، تصریح کرد: ایجاد فرهنگ سازی بین مردم در جهت تغییر نگاه جامعه به بخش بهداشت و درمان و مطلع کردن مردم از کمبود امکانات بهداشتی و تاثیر کمبود امکانات بر روی ارائه خدمات به مردم ،می تواند باعث جذب مشارکت مردمی و افزایش خیرین سلامت شود که می تواند کمک چشمگیری در جهت پیشبرد اهداف بهداشتی داشته باشد.

گفتنی است: در پایان این بازدید امام جمعه معزز دیداری نیز با پرسنل شبکه انجام داد./ سلطانی200


٠٧:٤٧ - پنج شنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٨٩٤٢    /    تعداد نمایش : ٧١٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه