دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه سبک زندگی اسلامي و روابط اجتماعی سالم در شهرستان خوشاب

کارگاه سبک زندگی اسلامي و روابط اجتماعی سالم با حضور حجت السلام و المسلمین جواد مهدوی نسب در شهرستان خوشاب برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب: با توجه به اهمیت برگزاری برنامه های هفته ازدواج و به منظور ارتقای اهداف برنامه جوانان کارگاه ترویج ازدواج با محوریت اهمیت ازدواج در سالن اجتماعات فرمانداری با حضور معاون فرماندارو مسئولین و کارکنان ادارات،اعضاي شوراي اسلامي ،رابطین بهداشتی و بانوان پارلمان مشورتي زنان شهرستان برگزار شد.
دکتر مرضیه احمدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان خوشاب در آغاز ضمن خوشامد گویی ، به بیان اهداف برگزاری این کارگاه پرداخت و افزود: امیدواریم با آموزش و توانمندسازی همکاران و جوانان در زمینه مشاوره پيش ،در حين و پس از ازدواج، نقش موثری در تحکیم روابط در حوزه خانواده ایرانی داشته باشیم.
در ادامه حجت السلام و المسلمین جواد مهدوی نسب مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکي سبزواربیان کرد: با توجه به اینکه خانواده واحد تشکیل دهنده جامعه اسلامی و ازدواج زیر بنای این واحد است ، افزایش آگاهی زوجین پیش از ازدواج از اقدامات بسیار مهم برای تقویت بنیان خانواده به شمار می آید. با توجه به شرایط و امکانات موجود کلاس های آموزشی ومشاوره قبل از ازدواج فرصت با ارزشی است تا بتوان گامی موثر برای تحکیم بنيان خانواده ها برداشت.
وی افزود: شناخت تفاوت های زن و مرد با هدف کسب آگاهی های لازم برای ازدواج سالم و همچنین پذيرفتن تفاوت های بین زن و مرد از عوامل مهم تحکیم بنيان خانواده ها است.
شايان ذکر است ايشان در ادامه بيان داشت بارزترین تفاوت سبک زندگی اسلامی با غیر اسلامی در خدا محوری است که تعیین کننده تمام جهت های ابعاد زندگی در سبک زندگی اسلامی است.

لازم به ذکراست در این کارگاه اموزشی مباحث ارتباط با خدا، تربیت فرزند، همسرداری، مورد بحث وتبادل نظر نيز قرار گرفت/سلظانی200


٠٩:١١ - سه شنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٨٨٢١    /    تعداد نمایش : ٥٠٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه