جمعه ٣٠ فروردين ١٣٩٨
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب

برگزاری کمیته ارتقائ سلامت جوانان و جلسه هماهنگی هفته ازدواج در شبکه بهداشت و درمان خوشاب

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب: کمیته ارتقاء سلامت جوانان و جلسه هماهنگی هفته ازدواج  با حضور معاون محترم  فرمانداری شهرستان ،خانم دکتر احمدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و سایر اعضای کمیته  در شبکه بهداشت شهرستان برگزار شد.

خانم دکترمرضیه احمدی  با بیان اهمیت موضوع مربوطه اظهار داشتند با توجه به اینکه 43 درصد جمعیت منطقه را نوجوانان و جوانان تشکیل می دهند جا دارد که با افزایش همکاری بین بحشی با سایر ادارات در جهت توانمند سازی این گروه در معرض خطر تلاش کنیم.

در ادامه خانم باسره مسئول سلامت جوانان شبکه و دبیر کمیته به تشریح دستورالعمل ارسالی هفته ازدواج همچنین به  گزارش تصویری در خصوص عملکرد شبکه در هفته جوان از جمله: برگزاری دو روزه نمایشگاه پویایی بالندگی و جوانی،کارگاه آموزشی پس از ازدواج و..، بررسی مصوبات کمیته قبل، برنامه های شبکه در راستای برنامه عملیاتی پرداخت.

گفتنی است در این برنامه ها سعی شده است ضمن هماهنگی و هم افزایی با دستگاههای مرتبط با جوانان فرهنگ سازی در زمینه الگوی ازدواج اسلامی فراهم شود.

شایان ذکر است  از مهم ترین مصوبات جلسه می توان به ارسال دستورالعمل هفته ازدواج  به سایر ادارات ، برگزاری جلسات آموزشی پس از ازدواج، ایراد سخنرانی همکاران شبکه در خصوص بیماری های ژنتیک در خطبه های نماز جمعه به مناسبت هفته ازدواج ، برگزاری جلسات آموزشی ژنتیک در سطح شهرستان ویژه جوانان(  با توجه به عدم انجام آزمایش قبل از انجام عقد شرعی و اقدام به انجام آن  پس از عقد) و.... اشاره کرد./سلطانی 200


١٢:٣٣ - يکشنبه ٢١ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٨٧٧٦    /    تعداد نمایش : ٥٢٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه