دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب

اولین کمیته تحلیل ذیج بهار در شبکه بهداشت و درمان خوشاب در سال 97 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب : اولین کمیته تحلیل زیج حیاتی سال97  باحضور خانم دکتر احمدی سرپرست شبکه و همکاران ستادی در اتاق سرپرست شبکه برگزار گردید.

گفتنی است این جلسه ابتدا خانم دکتر احمدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوشاب ضمن عرض سلام و خیر مقدم ، به اهمیت برگزاری کمیته ها و  بررسی شاخصها به منظور درک وضعیت موجود اشاره داشتند .

در ادامه خانم قاسمی مسئول واحد آمار شبکه و دبیر کمیته در خصوص دستور کار کمیته توضیحاتی ارائه دادند و همچنین شاخص های سال 96 و مقایسه آنها با سال 95 پرداخته شد که بررسی علت صعود و نزول شاخص ها را به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.سپس به منظور علت یابی دقیق تر شاخص های سال 96 به تفکیک مراکز مورد بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است در پایان با تصویب مصوباب جلسه که می توان به مهم ترین آنها ،پیگیری مصوبه کمیته گذشته (ارسال نامه به معاونت بهداشتی در خصوص در خواست برگزاری کارگاه تحلیل شاخصهای بهداشتی جهت پرسنل ستادی و محیطی) ،پیگیری اصلاح روند صدور گواهی فوت توسط پزشک مطب های خصوصی سطح شهرستان و صدور گواهی فوت در برگه استاندارد و ثبت علت فوت ، پیگیری ارسال آمار دقیق و به موقع موارد فوت به اداره ثبت احوال توسط بهورز اشاره کرد جلسه به پایان رسید./ سلطانی 200

 


١٠:٤٨ - يکشنبه ٢١ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٨٧٧٤    /    تعداد نمایش : ٣٠٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه