دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب

سرپرست شبکه بهداشت ودرمان در پیامی فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به فعلان این عرصه تبریک گفت

متن این پیام به شرح زیر است:
"بسمه‌تعالی
ایجاد آرامش و کاستن از تنش‌های اجتماعی، پیوند افراد با حوزه‌های مختلف ارائه‌دهنده خدمات سلامت و افزایش سطح سواد سلامت جامعه از رسالت‌هایی است که بر دوش روابط عمومی گذاشته‌شده است.
امروزه روابط عمومی تنها یک واحد کوچک تشریفاتی و اجرایی نیست بلکه نقش مشورتی و مدیریتی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی را ایفا می‌کند و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی از آن سازمان در جامعه و افکار عمومی منعکس نمی‌شود، افتخار می‌کنیم که حوزه روابط عمومی کاملاً تخصصی است و این نشان از وجود دیدگاه ویژه و فنی برای ایجاد پل‌های ارتباطی با مردم به‌منظور افزایش آگاهی و جلب رضایتمندی عمومی از خدمات بی‌شمار حوزه سلامت است.
فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی فرصت مناسبی است تا به تبیین نقش واقعی و اثرگذار روابط عمومی در سطح جامعه پرداخته شود، برای دستیابی به این هدف، لازم است با نگاه نقادانه و منصفانه به راه پرفرازونشیبی که پشت سر گذاشته‌شده نگاه کرده و به ترسیم چشم‌اندازی روشن برای آینده و برنامه‌های پیش رو بپردازید.
این روز را به‌تمامی کارشناسان زحمتکش روابط عمومی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، که از یک‌سو با مردم و از سوی دیگر پل ارتباطی بین مدیران و کارکنان حوزه سلامت در سراسر شهرستان هستند تبریک عرض نموده و از زحمات شما فعالان این عرصه تقدیر و تشکر می‌نمایم.
توفیقات روزافزون شما را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

 

 


١٤:١٢ - پنج شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٨٣٦٩    /    تعداد نمایش : ٤٢٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه