دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

بهره برداری از پروژه های سلامت محور در شهرستان خوشاب

آزمایشگاه نوده  انقلاب و خانه بهداشت نوروزی با اعتباری بالغ بر 2.5میلیارد ریال در شهرستان خوشاب به بهره برداری رسید.

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب/ همزمان با اعیاد شعبانیه آئین افتتاح تجهیز واحد آزمایشگاه نوده انقلاب و خانه بهداشت نوروزی با مبلغ 2.5 میلیارد ریال با حضور فرماندار شهرستان ،معاون بهداشتی دانشگاه در روستای نوده انقلاب برگزار گردید.

در این مراسم دکتر مرضیه احمدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان خوشاب پس از خیر مقدم به حاضرین با اشاره به اقدامات خوب و مسمر ثمری که در اجرای برنامه طرح تحول سلامت در شهرستان انجام شده از قبیل افتتاح مرکز درمان بستر سلطان اباد . افتتاح سه پایگاه اورژانس جاده ای و ساخت چهار خانه بهداشت . تجهیز مراکز بهداشتی و اداری گفت:مشارکت خیرین سلامت همچون بازوی ما در اجرای برنامه های بهداشتی است که با تجهیز مرکز مزکور به عنوان ازمایشگاه معین برای چند مرکز مجاور نیز میشود استفاده نمود.

در ادامه دکتر نوده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اظهار داشت: خوشحالیم که با تلاش ها و پیگیری های ریاست شبکه بهداشت و درمان و فرماندار شهرستان و به همت خيرين سلامت روستای نوده انقلاب امروز شاهد افتتاح این واحد تجهيز شده هستیم.

وی ادامه داد حضور خیرین سلامت در حوزه های بهداشت و درمان گویا و شاهد این امر است که میشود با اقداماتی این چنین و هزینه در راستای سلامتی هم به عنوان توشه اخرت برای خودمان و هم لبخندی برلبان دردمندان هدیه داد و چه ثوابی بهتر از این میشود پیدا کرد یک بار سخت مسافت را از دوش پیرمرد یا مادر باردار روستایی برداشته و کلیه خدمات آزمایشگاهی که می بایست باید انجام آن به سبزوار یا سلطان اباد مراجعه می کردند در مرکز نوده انقلاب انجام خواهد شد.

مهندس ابارشی فرماندار شهرستان خوشاب نیز با توجه به برنامه های دولت یازدهم و دوازدهم که اولویت سلامت در کشور و در سطح کلان از رتبه یازدهم به رتبه دوم و سوم تبدیل شده گفت: سهم سلامت و برنامه ملی سلامت در همه سطوح چه حوزه بهداشت و درمان و سازمانها و نهادهای درگیر و ثمن های مردم نهاد نیز سهم زیادی در فرهنگ سلامتی و داشتن جامعه ای سالم دارند و در همین خصوص از زحمات ریاست شبکه بهداشت و درمان خوشاب و خیرین سلامت نوده انقلاب تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است در ادامه برنامه با تقدیم لوح تقدیر از خیرین سلامت نیک اندیش قدردانی به عمل آمدو در پایان دو طرح مذکور با دستان پر مهر مسئولین و خانواده محترم شهدا افتتاح گردید.

 

 


٢٣:٥٦ - چهارشنبه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٨٣٢٧    /    تعداد نمایش : ١٦٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه