چهارشنبه ٠٧ فروردين ١٣٩٨
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب خبر داد

برگزاری اولین ‌مجمع سلامت شهرستان خوشاب

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان خوشاب :اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان خوشاب با حضور فرماندار شهرستان و رئیس دبیرخانه مجمع سلامت و مسئولین ادارات و همچنین کارشناسان ستادی شبکه بهداشت و درمان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

گفتنی است جلسه با ارائه کلیپ سخنرانی ریاست محترم جمهوری درخصوص اهمیت مجمع سلامت شروع شد
مهندس ابارشی فرماندار شهرستان ضمن خیر مقدم به حاضرین مطالبی را درخصوص مجمع سلامت بیان داشت و تشکیل مجمع سلامت را فرصتی مناسب برای مشارکت هر چه بیشتر سایر دستگاه ها و عموم مردم دانستند و با تاکید بر اجتماعی نمودن مقوله سلامت خواستار استفاده بهینه از ظرفیت اداره های شهرستان در جهت رسیدن به هدف تشکیل مجمع " پایدار نمودن مقوله سلامت عموم" شدند
وی افزود با استفاده از توان همه دستگاه های مرتبط و بخش خصوصی ان شاءا... بتوانیم در همه حوزه ها خصوصاٌ در بحث پیشگیری از آسیبها و مسائل اجتماعی ، تغذیه و بخش هایی که به نوعی با سلامت جامعه مرتبط است گام های خوبی برداریم.

در ادامه دکتر مرضیه احمدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان و دبیر مجمع سلامت به تشریح چارت مجمع سلامت شهرستان پرداخت و خواستار مشارکت اجتماعی در سلامت و مقوله های پیشگیری از آسیب های اجتماعی شدند.
وی افزود با بیان اینکه سلامت تک بعدی نیست و برای رسیدن به سلامت کامل باید در همه جهات سلامت جسمی روحی و روانی و اجتماعی اقدامات موثری صورت بگیرد و این امر میسر نخواهد شد مگر با حضور ادارات/ تشکل های مردم نهاد / خیرین سلامت / روحانیون معزز و معتمدین که در همین جا از همه عزیزان مساعدت و همکاری لازم را خواستاریم

در ادامه رباط سرپوشی مسئول دبیرخانه مجمع سلامت، ضمن بیان اقدامات صورت گرفته جهت تشکیل مجمع، فعالیت های مرتبط با سلامت اداره های شهرستان را در قالب اسلاید تشریح نمودند.
در پایان توسط دکتر احمدی بیانیه مجمع سلامت شهرستان قرائت شد /200سلطانی

 


٠٠:١١ - دوشنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٨١١٥    /    تعداد نمایش : ٧٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه