چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای مانور بسیج سلامت نوروزی 97 در شهرستان خوشاب

مانور شهرستانی طرح بسیج سلامت نوروزی همزمان با سراسر کشور با حضور اکیپ‌های بازرسی اداره‌های مربوطه در سلطان آباد اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان خوشاب، به‌منظور حفظ سلامت شهروندان و مسافران نوروزی و به لحاظ آمادگی بازرسان بهداشت محیط و حرفه‌ای، مانور سلامت نوروزی در شهرستان خوشاب اجرا شد.
در ابتدا دکتر احمدی سرپرست شبکه از تعامل و همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی و ادارات دامپزشکی،اتاق اصناف ،شهرداری ،آتش نشانی واورژانس شهرستان در بازرسی‌های ایام نوروز سال‌ گذشته با شبکه بهداشت تقدیر کرد و سپس افزود امیدوارم امسال هم با حساسیت و دقت بیشتری در انجام مأموریت‌های پیش رو موفق باشیم.
در ادامه غلامرضا سرپوشی مسئول بهداشت محیط شبکه در خصوص این مانور گفت : در این مانور، اکیپ‌های ویژه بازرسان بهداشت محیط به گشت زنی در سطح شهر پرداخته و از مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی بازدید کردند. وی افزود: طرح بسیج سلامت نوروزی امسال از 15 اسفندماه لغایت 15 فروردین ماه با حضور فعال بازرسين بهداشت محیط از 8 صبح تا 8 شب در ساعات اداری و غير اداری و روزهای تعطیل در سراسر شهرستان اجرا می شود. و اولویت این طرح نظارت بر مراکز عرضه مواد غذایی و اماکن عمومی حساس است که با هدف حفظ و ارتقای سطح سلامت همشهریهای گرامی و مسافران نوروزی و ایمنی آب و مواد غذایی در سطح عرضه به منظور کاهش و کنترل بيماري هاي مرتبط با آب و مواد غذایی اجرا می‌شود.
وی در ادامه گفت با بیان اینکه بازرسین ما آماده ارایه خدمات بهداشتی مطلوب هستند به منظور پیشگیری از بروز مشکلات بهداشتی و اپیدمی های بیماری های منتقله از آب و غذا در ایام نوروز و همچنین در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه این طرح با حضور کلیه بازرسین بهداشت محیط در سطح شهرستان اجرا خواهد شد و پيگيري لازم به منظور رفع نواقص بهداشتي مشاهده شده انجام مي گيرد. وی اضافه کرد نظارت بر بهداشت و سلامت آب آشاميدني ، بهداشت محيط شهري و بهداشت محل هاي اسكان مسافران نوروزي از ديگر موارد مورد نظر در اجراي اين طرح مي باشد.
لازم به ذکر می باشد در خصوص مشکلات ومسایل بهداشتی می توان با سامانه تلفنی 190 تماس حاصل فرمایند./200سلطانی


١٨:٣٨ - پنج شنبه ١٧ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٨٠٣٤    /    تعداد نمایش : ٥٣٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه