چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب

تشکیل جلسه برون بخشی چهارشنبه سوری در شبکه بهداشت و درمان خوشاب


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوشاب/ با توجه به در پیش بودن چهارشنبه آخر سال، جلسه برون بخشی پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری سال 96 شبکه خوشاب با حضور دکتر مرضیه احمدی سرپرست شبکه، کارشناس پیشگیری از بیماریها معاونت بهداشتی سبزوار و مسئولین ادارات و واحدهای ستادی به منظور برنامه ریزی برای انجام فعالیت های اجرایی در راستای پیشگیری از بروز حوادث چهارشنبه آخر سال در محل دفتر سرپرست شبکه برگزار شد.
دکتراحمدی در این جلسه ضمن تاکید بر مشارکت کلیه ادارات گفت: مراسم چهارشنبه سوری هر ساله با حوادث ناگواری همراه است و به کشته یا مجروح شدن گروهی از نوجوانان و جوانان می انجامد.
در ادامه دکتر احمدی با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات آموزشی برای گروه های هدف جامعه افزود : خانواده ها در پیشگیری از حوادث نقش مهمی را ایفاء می کنند؛ باید کودکان و نوجوانان را تشویق کرد که از حوادث درک خوبی داشته باشند و لازم است به آنها آموزش داده شود که در مقابل مواد محترقه، منفجره و آتش‌بازی آسیب‌پذیر هستند. آموزش آسیب‌پذیری در مقابل خطرات مذکور، از اهمیت خاصی برخوردار است و اگر چه هشدارها ممکن است تکراری باشد، اما باید باز هم تکرار شود.
در ادامه مجید لطفی مسئول پیشگیری از بیماریهای شبکه گزارشی در خصوص اقدامات انجام شده در سال گذشته در سطح شبکه بهداشت ودرمان خوشاب ارائه دادند
در پایان سید محسن مهری کارشناس پیشگیری از بیماریهای معاونت بهداشتی ضمن برگزاری جلسه آموزشی با نمایش پاورپوینت و کلیپ آموزشی گفت امیدواریم با فرهنگ سازی و آموزش نهادهای دولتی و مردم نهاد در سطح جامعه به ویژه برای قشر جوان، ان شاء ا... امسال شاهد هیچ گونه حادثه دلخراشی در رابطه با چهارشنبه سوری پایان سال 96 نباشیم و همه خانواده ها با خوشی و خرمی به استقبال سال نو بروند..
گفتنی است مقرر گردید در مدارس، نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی و چگونگی اطفای حریق نیز توسط کارشناسان بهداشت حرفه ای آموزش داده شود./200سلطانی


١٨:١٧ - سه شنبه ١٥ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٨٠٢١    /    تعداد نمایش : ٦١٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه