جمعه ٠٣ اسفند ١٣٩٧
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت هفته سلامت بانوان

همایش پیاده رویی سلامت بانوان در شهرستان خوشاب برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان خوشاب: به مناسبت هفته سلامت بانوان همایش پیاده روی با حضور مسئولین محترم ادارات واعضای پارلمان مشورتی زنان وداوطلبین سلامت با هدف ارتقاء سلامت به محوریت سلامت زنان درشبکه بهداشت ودرمان خوشاب برگزارشد.
گفتنی است این همایش از روبروی  شبکه بهداشت ودرمان شروع وتا تپه گردشگری شهرستان خوشاب به فاصله 5 کیلومتر ادامه داشت
فرزانه بخشدار مرکزی  خوشاب در  این همایش گفت : سلامتی فقط در حرف و شعار خلاصه نمی شود و برای رسیدن به سلامتی باید هر فرد از  خودش شروع کند و سلامتی و ورزش را به عنوان یک ارزش بپذیرد در این راستا زنان و بانوان به عنوان مدیران خانه در هر خانواده نقش ارزشمندی در هدایت اعضای خانواده به سوی سلامتی دارند که جای تقدیر و تشکر از سرپرست شبکه بهداشت و درمان خوشاب و همکارانشان را به سبب برگزاری چنین مراسم و حرکت های نمادینی دارد  .
در ادامه دکتر غفاری راد سرپرست شبکه بهداشت و درمان خوشاب گفت : درخصوص هفته ملی سلامت زنان (24-30 مهرماه) با شعار ورزش نسخه رایگان سلامت زنان اشاره کردند به گفته وی فعالیت های فیزیکی منظم به همراه رزیم غذایی مناسب یکی از موثرترین روش های کنترل چاقی وپیشگیری از بیماری های غیر واگیر است.
در ادامه مراسم در خصوص پیشگیری از افسردکی در زنان توسط واحد سلامت روان  شبکه آموزش داده شد و درپایان این همایش به 13نفرازشرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد./
200

همایش پیاده رویی بانوان شهرستان خوشاب


٢١:٢٦ - يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٧٢٤٠    /    تعداد نمایش : ١٠٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه