پنج شنبه ١٤ مرداد ١٤٠٠
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

پیام رئیس شبکه بهداشت و درمان خوشاب به مناسبت هفته سلامت

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و دزمان خوشاب :به مناسبت فرارسیدن هفته سلامت(۷-۱ اردیبهشت) رئیس شبکه بهداشت و درمان خوشاب در پیامی این هفته را به تلاشگران گستره سلامت شهرستان خوشاب تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته سلامت، فرصتی برای اهمیت دادن به این مقوله در زندگی فردی و اجتماعی و تبیین جایگاه آن در تحقق توسعه پایدار و توسعه فرهنگ سلامت است. امسال هفته سلامت، رنگ و بوی خاصی دارد و با هدف حمایت آحاد جامعه از مدافعان سلامت و قدردانی از فداکاری این تلاشگران به عنوان " حمایت همگانی از مدافعان سلامت" نامگذاری شده است.

انتخاب این شعار برای امسال حکایت از قدرشناسی همگان از تلاش های شبانه روزی و بی وقفه کادر بهداشتی و درمانی و مدافعین سلامت و واقف بودن مردم بر مسئولیت سنگین مسئولین و خادمین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سیستم بهداشت و درمان در این روزها دارد.

از سوی دیگر انتخاب عناوین مختلف با تاکید بر نقش برجسته گروه ها و اقشار مختلف در مقابله با کرونا بیان کننده اهمیت و جایگاه بسیار مهم و سهم این اقشار در پیشبرد برنامه های عملیاتی برای شکست کرونا می باشد

شبکه بهداشت و درمان خوشاب با تمام پرسنل بهداشتی و درمانی نیز هم گام با تمام کشور، در حال نبرد با ویروس کووید ۱۹ هستند و تا مهار کامل آن و بازگرداندن سلامتی و آرامش، دست از تلاش برنخواهند داشت.

اینجانب ضمن ارج نهادن و تقدیر از زحمات بی وقفه مدافعان خط اول درگیر با این ویروس منحوس، از یکایک خانواده بزرگ حوزه سلامت تشکر و قدردانی می کنم و از خداوند متعال، پیروزی، سلامتی و موفقیت روزافزون همه کارکنان حوزه سلامت کشور بخصوص شبکه بهداشت و درمان خوشاب را خواستارم.

دکتر مرضیه احمدی

رئیس شبکه بهداشت و درمان خوشاب

 


٢٠:٥٠ - دوشنبه ١ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ١١٦٤٥    /    تعداد نمایش : ٤٣٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه