سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ، شبکه بهداشت خوشاب ،ولادت حضرت فاطمه ، دکتر مرضیه احمدی
میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)وروز بزرگداشت مقام زن مبارکباد

زن، واژه ایست که می تواند تقدسی به بلندای تاریخ داشته باشد، نام زن با معنای مادری و ترجمان مادری با مهر و مهربانی گره خورده و معجونی نورانی از جنس عشق و محبت را به وجود آورده که همیشه یادآور صفا و محبت و نجابت می باشد.

و تقویم تاریخ، چه زیبا زادروز مبارک حضرت فاطمه زهرا(س) را به عنوان روز زن و روز مادر انتخاب نموده است، چرا که شخصیت آن بزرگوار، سراسر الگو و سرمشق زن بودن، مادر بودن و همسر بودن است.

بانویی که از پاک ترین زن و مرد تاریخ متولد شد و همسری مردی را پذیرفت که مظهر شجاعت و عدالت بود و مادری شد که از دامان پاکش، سلاله ای پاک بر جای ماند تا آنجا که خدای متعال در کتاب شریف خود، او را کوثر خطاب نمود و وعده داد تا نسل مطهر رسالت از طریق او پا بر جای بماند.

زندگی این بانوی بزرگوار را از هر زاویه ای که بنگریم، دارای درس هایی فراوان نه فقط برای زنان و دختران، بلکه برای مردان نیز هست: شجاعت و پایمردی در اعتقادات، شناخت صحیح و دقیق از امام زمان خویش، صراحت بیان و راسخ بودن بر اعتقاد قلبی، همه می تواند فارغ از جنسیت، الگویی برای مردم در تمام اعصار باشد.

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب میلاد سراسر برکت آن بانوی نورانی، دخت نبوت، همسر ولایت و مادر شهادت را به تمامی مادران ایران زمین به ویژه مادران و بانوان شاغل در شبکه بهداشت و درمان خوشاب تبریک و تهنیت عرض می نماید١٧:١٠ - جمعه ٢٥ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ١١٤٢٧    /    تعداد نمایش : ١٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه