جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دومین جلسه ارزیابی سامانه سیب در شبکه بهداشت و درمان خوشاب

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب: دومین جلسه ارزیابی شاخص های سامانه سیب با حضور  واحد گسترش ،ناظرین سامانه سیب و کارشناس ارزیابی  در اتاق ریاست شبکه برگزار شد.


در ابتدا دکتر احمدی رئیس شبکه بهداشت خوشاب ضمن خداقوت و تشکر از فعالیت های همکاران در سامانه سیب چند مورد بسیار مهم و کلیدی را یادآوری نمودند.


ایشان با اشاره به شاخص های سامانه سیب و مقایسه این شاخص ها با مجموعه های تحت پوشش دانشگاه از کارشناسان رابط خواستند با حساسیت بیشتر مشکلات و چالش های مرکز مربوط به خود را بررسی و راه حل های پیشنهادی را پس از تایید جهت ارتقای سامانه اجرا نمایند.


شایان ذکر است در ادامه سلطانی کارشناس مسئول گسترش شبکه هدف از این جلسه را ارتقاء شاخص های سامانه سیب و بررسی عملکرد ناظرین بیان کرد. همچنین با تاکید بر نقش سامانه سیب به عنوان یک زیرساخت مهم جهت ارائه و ثبت بهتر خدمات یاد شده به صورت الکترونیکی ،از کلیه همکاران کارشناس ناظر درخواست کرد به نحو شایسته ای خدمات انجام شده برای جمعیت تحت پوشش در سامانه سیب ، را در جهت افزایش شاخص رضایتمندی پیگیری کنند


در ادامه وی با اشاره به شاخص های سامانه سیب و مقایسه این شاخص ها با  شهرستان سبزوار روندپیشرفت را قابل قبول دانست در این زمینه از کارشناس خواستار برگزاری جلسات آموزشی بیشتر در جهت اطلاع رسانی در رابطه با سامانه پیامکی در جهت کاهش دریافت پیامک های اشتباه شدند.


گفتنی است در طی جلسه تمامی کارشناسان ناظر گزارشی از عملکرد منطقه تحت پوشش خود را ارائه و دلایل کاهش رضایتمندی و افزایش نارضایتی هر مرکز به صورت جداگانه توسط کارشناس ارزیابی تجزیه و تحلیل شد.


٠٨:٥٧ - شنبه ٩ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٦٣١    /    تعداد نمایش : ٣٠٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه