دسترسی سریع
چهارشنبه ٠٣ مرداد ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

تخصیص یکصد و ۳۰میلیارد تومان اعتبار به دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

اعتباری بالغ بر یکصد و ۳۰میلیارد تومان از محل اعتبارات سفرریاست محترم جمهوری، به دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه / درراستای سفر آتی ریاست محترم جمهوری به استان ، جلسه ای با حضور دکتر مرتضوی معاون اجرایی ریاست محترم جمهوری ،دکتر نظری استاندار محترم استان خراسان رضوی و دکتر مسلم رییس دانشگاه علوم‌پزشکی سبزوار برگزار شد.

طی این جلسه اعتباری بالغ بر یکصد و ۳۰میلیارد تومان به دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اختصاص یافت.

از این اعتبار یکصد میلیارد تومان جهت تکمیل دانشکده بهداشت و پرستاری مجتمع آموزشی پردیس و ۳۰میلیارد تومان جهت احداث بیمارستان شهرستان خوشاب هزینه خواهد شد.

همچنین در این جلسه جهت تکمیل تعدادی از پروژه های بهداشتی استان خراسان رضوی  اعتباری تخصیص داده شد که در این بخش برای سبزوار هم اعتباری دیده شده است.

لازم است از اهتمام و حمایت های ویژه دکتر مرتضوی معاون محترم اجرایی ریاست محترم جمهوری ، مقامات شهرستان،جناب آقای دکتر عنابستانی و جناب آقای دکتر محبی نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی،جناب آقای مهندس ابراهیمی معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه سبزوار و جناب آقای دکتر شم آبادی فرماندار محترم شهرستان خوشاب در راستای تخصیص این اعتبار  قدردانی نماییم.

از مقامات استانی‌ ،جناب آقای دکتر نظری،جناب آقای دکتر جمشیدی، جناب آقای دکتر خدایی ،جناب آقای مهندس سالیانی و جناب آقای مهندس شریفی جهت حمایت ها و پیگیری ها در این خصوص تشکر می شود.

 همچنین از مقامات وزارت بهداشت،جناب آقای مهندس ساکی و مسولین محترم سازمان برنامه و بودجه کشور در راستای تخصیص این اعتبار به دانشگاه  تشکر و سپاس گذاری می نماییم.

با اختصاص  این اعتبار انشالله امید است هر چه زودترعملیات عمرانی بیمارستان خوشاب و دانشکده بهداشت و پرستاری مجتمع پردیس آغاز گردد.

 

تاریخ درج خبر: چهارشنبه ١٨ اسفند ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٤٣٤٠  / تعداد بازدید:  3711

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

.