• بازدید هیات بورد تخصصی بیهوشی وزارت بهداشت از امکانات آموزشی و درمانی
  معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت:هیات بورد گروه تخصصی بیهوشی وزارت بهداشت با سفر به سبزواراز امکانات و مراکز آموزشی و درمانی دانشگاه بازدید نمودند.

 • انجام یک عمل جراحی نادر در سبزوار / جان بانوی ورزشکار نجات یافت
  متخصص جراحی مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت:طی یک عمل جراحی نادر در مرکز آموزشی درمانی امداد شهید بهشتی، بانوی ورزشکارسبزواری سلامتی خود را دوباره دست یافت.

 • ارائه خدمات درمانی پیش بیمارستانی به 7هزارو 140 بیمار و مصدوم در غرب خراسان
  رییس اورژانس سبزوارگفت: از ابتدای سال جاری تاکنون به 7هزارو 140 بیمار و مصدوم در شهرستانهای غرب خراسان خدمات درمانی پیش بیمارستانی ارائه شده است.

 • بهره مندی بیش از 30هزارو700بیمار و مصدوم از خدمات درمانی
  رئیس مرکزآموزشی درمانی امداد شهید بهشتی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از30هزارو700 بیمارو مصدوم، ازخدمات تخصصی درمانی و پزشکی این مرکز بهره مند شده اند.

 • بازدید نماینده وزیر بهداشت از فرآیند واکسیناسیون کرونا دربیمارستان امداد سبزوار
  دکترعلی ابرازه نماینده وزیربهداشت و ناظرعالی طرح شهید سلیمانی یکم اردیبهشت ماه سال جاری در سفر خود به سبزوار از فرآیند واکسیناسیون کرونا در گروه‌های هدف در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار من جمله بیمارستان امداد شهید بهشتی بازدید و روند ارائه خدمات را مورد ارزیابی قرار داد.  چاپ        ارسال به دوست

ابلاغ دستورالعمل ارزیابی،انتخاب، انتصاب و توسعه مدیران حرفه ای
ابلاغ دستورالعمل ارزیابی،انتخاب، انتصاب و توسعه مدیران حرفه ای

در راستای بند ۴ سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری مبنی بر دانش گرایی و شایسته سالاری مبتنی بر اخلاق اسلامی در نصب و ارتقای مدیران و در اجرای مواد ۴۱ و ۴۲ فصل ششم (انتصابات) آئین نامه اداری و استخدامی کارکنان غیر هیأت علمی دانشگاه/ دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی و سازمان ها و مؤسسات وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ماده ۲۶ دستورالعمل نظام آموزش و توانمندسازی آئین نامه مذکور به منظور ساماندهی شرایط موجود جهت شناسایی ظرفیت بالقوه کارکنان با انگیزه، متخصص و اثربخش در رده های مختلف سازمانی جهت تصدی به مشاغل مدیریتی و توسعه آنان و با توجه به بند 10 مصوبات هیأت امناء دانشگاه مورخ 99/9/29، دستورالعمل ارزیابی، انتخاب، انتصاب و توسعه مدیران حرفه ای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی و مؤسسات وابسته تدوین و جهت اجرا طی نامه شماره 59/100 مورخ 1400/1/22 از سوی وزارت متبوع ابلاغ گردید.

جهت دریافت دستورالعمل ارزیابی،انتخاب، انتصاب و توسعه مدیران حرفه ای فایل پیوست را دانلود نمایید.دانلود فايل : دستورالعمل.pdf ( 286KB )


١٣:٠٥ - سه شنبه ٨ تير ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٢٣١    /    تعداد نمایش : ١٠٢١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: