چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن خبر داد

برپایی نمایشگاه توانمندی‌های بانوان در شهرستان داورزن

شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن با سه غرفه در نمایشگاه توانمندی‌های بانوان شهرستان داورزن در خدمت بازدیدکنندگان گرامی می باشد.

رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت در مجمع مشورتی بانوان شهرستان و مسئول گسترش شبکه، با اعلام این خبر گفت: مطالب بهداشتی متنوع از طریق نصب پوسترهای آموزشی، توزیع پمفلت با موضوعات گوناگون، آموزش چهره به چهره و .... در اولین غرفه شبکه به بازدیدکنندگان گرامی ارائه می گردد.
مهندس عاطفه ده نبی ضمن قدردانی از حمایت های بی دریغ و دلسوزانه دکتر میری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن در راستای حضور پر رنگ شبکه در نمایشگاه افزود: در غرفه دوم، معاینات تن سنجی و محاسبه نمایه توده بدنی مراجعین، اندازه گیری فشارخون و ... و همچنین آموزش های لازم در صورت وجود مشکل توسط کارشناسان مربوطه انجام می پذیرد.
وی از بانوان توانمند شبکه به جهت کمک و همراهی در راه اندازی غرفه و ارائه هنرهای دستی تشکر و قدردانی نمود و افزود: سومین و آخرین غرفه شبکه در نمایشگاه متشکل از هنرهای دستی این بانوان توانمند است، که جهت استفاده عموم در معرض نمایش گذاشته شده است.
لازم به ذکر است، نمایشگاه توانمندی‌های بانوان شهرستان داورزن به همت مجمع مشورتی زنان شهرستان در فرمانداری، شورای شهر، شهرداری و دیگر دستگاههای اجرایی و با اهداف بسیاری از جمله راه اندازی بازارچه محلی بانوان، روند تسهیلات اشتغال، توسعه پایدار، هماهنگی پروانه های فعالیت بانوان و... از روز پنج شنبه بیست و هشتم تیر ماه به مدت یک هفته در داورزن برپا می باشد./ تاج مزینانی


٠٩:١٤ - يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٨٦٥٣    /    تعداد نمایش : ٤٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: