چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی معاونت فرهنګی دانشجویی خبر داد :

برگزاری جشن دانش آموختگی دانشجویان

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی چهارشنبه شب(۱۵دی ماه)دانشجویان دانشگاه در رشته های:پرستاری،پروتز،هوشبری،بهداشت عمومی،بهداشت حرفه ای و فوریت های پزشکی ، دانش آموختگی خود را در حضور مسئولین،اساتید و خانواده های محترم شان جشن گرفتند.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام مهدوی نسب مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ، ضمن خیرمقدم به مسئولین،اساتید و دانشجویان اظهار داشت:اکنون که دارید فارغ التحصیل می شوید باید به فکر ازدواج بوده و به سمت تشکیل خانواده پیش بروید چرا که این امر مقدس در دین ما بسیار سفارش شده است.

در ادامه مهندس مهرپویان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز ضمن خیرمقدم به والدین دانشجویان و تبریک به دانش آموختگان اظهار داشت:خداوند نعمت های بیشماری را به ما داده که کمیاب ترین آنها پدر و مادر هستند.سعی کنید همیشه به والدین خود احترام گذاشته و فرزند خوبی برای آنان باشید.بی شک دعای خیر آنان تاثیر بسزایی در زندگی ما خواهد داشت.

در انتها دانشجویان بعد از پخش کلیپ رشته خود و قرائت سوگند نامه تندیس خود را دریافت نمودند و اجرای موسیقی سنتی زنده و برگزاری مسابقه فرهنگی از دیگر آیتم های این مراسم بود.


٠٧:٥٢ - يکشنبه ١٩ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٥٦٦٢    /    تعداد نمایش : ٧٤٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: