چاپ        ارسال به دوست

دیدار رئیس شبکه بهداشت و درمان با نماینده ولی فقیه حاج آقای تقی پور امام جمعه جدید شهرستان جغتای

  مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان به همراه غلامرضا شرفی مسئول نظام پرستاری دانشگاه  با نماینده ولی فقیه حاج آقای تقی پور امام جمعه جدید جغتای دیدار کردند.

  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ حجّت الاسلام و المسلمین جواد تقی پور امام جمعه جدید جغتای، ضمن تقدیر از مهندس زرقانی و مدافعان سلامت در مقابله و مبارزه با ویروس منحوس کرونا گفت؛ سلامت از اهمیت و جایگاه خاص و ریشه ای ترین مواردی است که انسان ها به آن نیاز دارد، مردم در گذشته به اهمیت حوزه سلامت توجه خاصی نداشتند، ولی در چند ماهه گذشته و با جانفشانی مدافعان سلامت در مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا باعث گردید که مردم احساس نیاز نمایند و پی به اهمیت جایگاه حوزه سلامت ببرند.

  وی رهنودهای لازم را با توجه به اهمیت حوزه سلامت بیان و گفت؛ برای دستیابی به اهداف والای نظام سلامت در عرصه خدمات بهداشتی و درمانی شهرستان همه تلاش نمایم، و آمادگی خود را در جهت کمک به رفع مشکلات این حوزه مورد تأکید قرار دادند.

  در ابتدای این دیدار مهندس زرقانی ضمن تقدیر از حجت الاسلام  موحدی پور امام جمعه سابق جغتای، انتصاب حجت الاسلام " جواد تقی پور " را به عنوان امام جمعه جدید این شهرستان تبریک گفت؛ و گزارشی از فعالیت های انجام گرفته درحوزه سلامت بویژه ارائه خدمات مطلوب در مراکز و بیمارستان، تکریم ارباب رجوع توسط پرسنل و اقدامهای انجام شده در مقابله و مبارزه با ویروس منحوس کرونا را ارائه کرد.

  وی ابراز امیدواری کرد بتوانیم در آینده نزدیک و با حمایت دکتر مسلم ریاست دانشگاه و همراهی مسئولین شهرستان و مشارکت مردمی (خیرین سلامت) بیش از پیش در جهت تأمین  کمبود های بخش بهداشت و درمان جهت بهرمندی مردم شهرستان در حوزه سلامت قدمهای مثبتی برداریم.

  گفتنی است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 8 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و در غرب خراسان رضوی قرار دارد.


١٢:٣٠ - سه شنبه ٢٣ دی ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٦٠٩    /    تعداد نمایش : ٤٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: