شورای انضباطی

 

 

 

با اهداي سلام و تحیت به عموم دانشجويان گرامی؛

  دانشگاه باید مبدأ همه تحولات باشد. امام خمینی(ره)

سخن حکیمانه فوق نشان از جایگاه رفیع دانشگاه و دانشگاهیان دارد؛ لذا بر دانشجوی عزیز و گرانقدر ماست که در حفظ شأن این جایگاه کوشا باشد و خود را اولین مدافع این حریم والا بداند که اعتلای دانشگاه در ابعاد مختلف ارتقای دانشجو و جامعه است .

در این راستا دانشگاه نیز همگام با دانشجویان متعهد و ارزشمند خویش ، خود را موظف می داند که یاری رسان اهالی شهر علم و ادب خود باشد و با استفاده از توان و تجربه دانشگاهیان عزیز در ارتقاء هر چه بیشتر سطح علمی و سالم سازی فضای دانشگاه ،آنچنان که برازنده جامعه ی اسلامی-ایرانی ماست سهم (دین) خود را ادا نماید ؛ لذا به این منظور شورایی متشکل از مسئولین دانشگاه ، اعضای هیئت علمی و نمایندگان دانشجویان در دانشگاه وجود دارد به نام شورای انضباطی جهت برخورد با مزاحمان ترقی اهالی دانش .

شورای انضباطی ، پایگاهی است استوار برای پاسداری از جایگاه رفیع دانشگاه و کمک به سالم نگهداشتن  محیط آموزشی و ملجأی است برای دانشجویانی که مورد ظلم و  بی انصافی دیگران قرار گرفته اند.

پس دوستان دانشجو نصیحت ما به شما این است که در هر موردی (صنفی ، اخلاقی ، خوابگاهی و ...)از هرگونه اقدام شخصی که موجب ایجاد تشنج و درگیری با سایر دانشجویان  می گردد پرهیز نموده و موارد را ازطریق شورای انضباطی دانشگاه پیگیری نمایید  . بدین ترتیب خود شما نیز از ورود به مسائل  حاشیه ای مصون بمانید . این شورا در گام نخست بدنبال حل  و فصل مشکلات ازطریق حفظ  فضای صمیمیت ، تفاهم و اعتماد و پاسخگویی به مسائل می باشد.

 

     تلفن تماس  :               44264587-051

     فکس           :           44264587-051

  

 

لینک های مهم

سامانه ها