اخبار > افتتاح آزمایشگاه باکتریولوژیکی آب در شهرستان داورزن


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن خبر داد

افتتاح آزمایشگاه باکتریولوژیکی آب در شهرستان داورزن

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور مهندس عبدالهی سرپرست فرمانداری، حجت الاسلام علیزاده امام جمعه و سایر مسئولین شهرستان داورزن، آزمایشگاه باکتریولوژیکی آب شهرستان داورزن با هدف کنترل سلامت آب آشامیدنی در ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی با امکانات بستری داورزن افتتاح شد.

در آئین افتتاح آزمایشگاه، مهندس سلیمانی جانشین سرپرست شبکه بهداشت و درمان داوررزن ضمن گزارش اقدامات و هزینه های راه اندازی آزمایشگاه آب گفت: نظارت بر کیفیت آب آشامیدنی جزء وظایف اصلی وزارت بهداشت و درمان محسوب شده و به همین منظور وجود آزمایشگاه آب در سطح شهرستان ضروری می باشد.

مهندس شهرآبادی مسئول واحد بهداشت محیط شبکه هدف از افتتاح آزمایشگاه آب شبکه بهداشت و درمان داورزن را ارتقاء سطح شاخص ها و رعایت استانداردهای نمونه برداری میکروبی از سامانه های تامین آب آشامیدنی که توسط مرکز سلامت ومحیط کار مشخص شده است، دانست و افزود: در حال حاضر کلیه نمونه های میکروبی آب آشامیدنی، برای انجام آزمایش به آزمایشگاه آب مرکز بهداشت سبزوار فرستاده می شود که  هزینه هایی را در بر دارد و با افتتاح این واحد، از هدر رفت هزینه جلوگیری خواهد شد. تاج مزینانی

 


 


١١:٣٧ - سه شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٩٧٨٧    /    تعداد نمایش : ٧١٣


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: