دسترسی سریع
دوشنبه ٠١ مرداد ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

دکتر علی شاهی ، شبکه بهداشت خوشاب ، روابط عمومی ، دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ، خوشاب ، بازدید ، آموزش و پرورش، سید ابوالفضل حسینی خوشاب

 

برگزاری اولین جلسه شورای بهورزی در خوشاب

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب، اولین جلسه شورای بهورزی در سال 1403 با حضور سرپرست ، کارشناس مسئول گسترش، کارشناسان ستادی و نمایندگان بهورزان در دفتر ریاست شبکه بهداشت و درمان خوشاب برگزار گردید.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان خوشاب ، شورای بهورزی را با اهمیت خواند و  ارائه راهکارهای مناسب جهت حل مشکلات و پیگیری های بموقع این شورا تا رفع حصول نتیجه و برگزاری منظم این جلسه را مهم ارزیابی نمود.

گفتنی است در ادامه دکتر علی شاهی رسیدگی به مشکلات ساختمانی و دیوارکشی خانه های بهداشت با توجه به اولویت و با جلب مشارکت حداکثری خیرین سلامت را جزء برنامه های در دست اقدام برشمرد.

شایان ذکر است در ادامه این جلسه ضمن تشکر از زحمات بهورزان ، گزارشی از عملکرد بهورزان و شاخص های مهم سامانه سیب توسط کارشناسان شبکه ارائه گرديد.

گفتنی است در پایان نمایندگان بهورزان نظرات خود، مشکلات بهورزان و کمبودهای خانه های بهداشت را بیان نمودند و سپس در جهت رفع این موانع و مشکلات به بحث و تبادل نظر پرداخته و تصمیمات لازم را اتخاذ نمودند.

 


 

تاریخ درج خبر: پنج شنبه ١٠ خرداد ١٤٠٣    / شماره خبر:  ١٨٥١٠  / تعداد بازدید:  116

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: