دسترسی سریع
جمعه ٠٤ تير ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری چهارمین ستاد کرونا شهرستان خوشاب در سال 1400

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب :چهارمین جلسه ستاد کرونا در سال1400با کرونا با حضور فرماندار، سرپرست شبکه بهداشت و درمان، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولین دستگاهها و ارگانهای شهرستانی در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد

در این جلسه امان الله خدمتگزار فرماندار شهرستان خوشاب ضمن تشکر از تلاشهای خستگی ناپذیر مدافعان سلامت دربرنامه کنترل، پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، وضعیت شهرستان را نسبت به شهرستانهای استان خوب ارزیابی نمود  و در ادامه خواستار ادامه روند و نظارت بیشتر در جهت رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی شد.

فرماندار شهرستان خوشاب از ابلاغ شیوه نامه بهداشتی تبلیغات انتخابات خبر داد و افزود : آیین نامه مذکور در درگاههای ارتباطی فرمانداری منعکس شده است و نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا بایستی مطابق آیین نامه مذکور نسبت به فعالیتهای انتخاباتی اقدام نمایند .

فرماندار وضعیت انجام واکسیناسیون کرونا در شهرستان را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت:اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه در خصوص واکسیناسیون کرونا را وظیفه همه دستگاههای اجرایی شهرستان دانست

 و در ادامه افزود : در برخی از نقاط شهرستان و در بین برخی از شهروندان و مردم منطقه ، تبلیغات و اطلاعات نادرستی در خصوص عوارض واکسن کرونا ، منعکس شده است و به همین جهت وظیفه کلیه مدیران است که در راستای آگاهی بخشی به جامعه و اثرات مثبت واکسیناسیون گام بردارند .

شایان ذکر است درادامه حسین سلطانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان خوشاب  در تشریح آخرین وضعیت شیوع کرونا ویروس در شهرستان گفت: در جلسه امروز گزارشی از این بیماری و روند شیوع آن در شهرستان ارائه شد. این گزارش نشان داد باید همچنان دقت و مراقبت بیشتری داشته باشیم و روند تشدید رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را حفظ کنیم. قطعا با رعایت این شیوه می توانیم نسبت به حفظ وضعیت موجود و عدم برگشت به پیک مجدد موفق باشیم.


٢٣:٢٩ - چهارشنبه ١٢ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ١٣١٤٢    /    تعداد نمایش : ١٥٣


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: