• 12 اردیبهشت 1403
  • 168

فراخوان جشنواره استاد نمونه جشنواره شهید مطهری

اعضای محترم هیات علمی فرم‌های مربوطه را تکمیل کرده و به همراه مستندات حداکثر تا پایان وقت اداری ‌شنبه 22 اردیبهشت‌ماه تحویل و یا ارسال نمایند.

 فراخوان جشنواره استاد نمونه جشنواره شهید مطهری

قابل توجه اعضای محترم هیات علمی
نظر به اینکه مقرر گردیده است در جشنواره آموزشی شهید مطهری دانشگاه، اساتید نمونه آموزشی و استاد برتر حوزه پژوهش در آموزش، انتخاب و از ایشان تقدیر گردد، خواهشمند است اعضای محترم هیات علمی فرم‌های مربوطه را تکمیل کرده و به همراه مستندات حداکثر تا پایان وقت اداری ‌شنبه 22 اردیبهشت‌ماه به کارشناسان مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی (EDC) تحویل و یا به آدرس edc@medsab.ac.ir ارسال نمایند.

نکات کلیدی: •امکان شرکت اعضای هیات علمی که در دو سال گذشته به عنوان استاد نمونه آموزشی انتخاب شده و از آنان تقدیر گردید، در این دوره وجود ندارد. (صرفا در صورت عدم وجود متقاضی از دانشکده مربوطه بلامانع می باشد) •انتخاب اساتید نمونه آموزشی به تفکیک دانشکده‌ها خواهد بود و اساتید بالینی نیز به صورت مجزا از اساتید غیربالینی انتخاب و تقدیر خواهند شد. •همکارانی که مدارک خود را از طریق پست الکترونیکی ارسال می‌کنند حتما کنترل نمایند که پیام تاییدیه دریافت مدارک را اخذ نمایند. •در صورت وجود هرگونه سوال لطفا با کارشناسان مرکز مطالعات و توسعه آموزش (44018462 و 44018582) تماس حاصل فرمائید.

فرم پیشنویس انتخاب استاد نمونه آموزشی

فرم انتخاب استاد نمونه پژوهش در آموزش

 

{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
{news-gallery}