دسترسی سریع
يکشنبه ٠٣ مرداد ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

 اورژانس سبزوار
رییس اورژانس سبزوار خبرداد؛

ارائه خدمات درمانی پیش بیمارستانی به 7هزارو 140 بیمار و مصدوم در غرب خراسان

به گزارش وبدا/ دکترعباس کافی با بیان اینکه در این مدت بیش از 34 هزار تماس در مرکز اورژانس سبزوار ثبت شده است در گفتگو وبدا اظهار کرد: از ابتدای فروردین ماه سال جاری تا به امروز تعداد 6هزارو 595 ماموریت توسط اورژانس در سبزوار و شهرستان های تحت پوشش انجام شد.

وی افزود: ازاین تعداد ماموریت یکهزارو 180 مورد مربوط به حوادث ترافیکی و تصادفات و 5هزارو415 مورد مربوط به حوادث غیر ترافیکی با بیش از 5هزار بیمار بوده که بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده است.

میر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی با اشاره به ارائه خدمات درمانی پیش بیمارستانی به 7هزارو 140 نفر اضافه کرد: در این مدت چهارهزارو 108 بیمار و مصدوم پس از دریافت اقدامات درمانی مورد نیاز توسط کارشناسان اورژانس به مراکز درمانی منتقل شده اند.

دکتر کافی ادامه داد:همچنین از ابتدای سال جاری، بالگرد اورژانس هوایی سبزوار با 14 سورتی پرواز در حوزه تحت پوشش خود باعث نجات جان 21 بیمار و مصدوم شده است.

رییس اورژانس سبزواربیان داشت: ثبت 10 مورد احیای قلبی ریوی موفق و 2 زایمان موفق در آمبولانس از دیگر اقداماتی بود که توسط کارشناسان اورژانس سبزوار بزرگ انجام گرفته است./آزاد


١٣:٥٣ - سه شنبه ١٨ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ١٣١٥٥    /    تعداد نمایش : ٣٨٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: