دسترسی سریع
چهارشنبه ٢٥ فروردين ١٤٠٠


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز واکسیناسیون بیماران خاص علیه بیماری کووید ۱۹ در سبزوار
معاون درمان دانشگاه خبرداد؛

آغاز واکسیناسیون بیماران خاص علیه بیماری کووید ۱۹ در سبزوار

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از آغاز واکسیناسیون بیماران دیالیزی و بیماران مبتلا به سرطانی که در حال حاضر تحت درمان هستند، علیه بیماری کووید ۱۹ در این شهرستان خبرداد.

به گزارش وبدا/ دکتر محمد نعمت شاهی ضمن تبریک سال نو در گفتگو با وبدا اظهار کرد: با توجه به اختصاص 600دوز "واکسن سینوفارم" برای بیماران خاص و سخت درمان و با همکاری معاونت های بهداشت و درمان دانشگاه تزریق این واکسن در مرکز آموزشی درمانی واسعی جهت بیماران دیالیزی و بیماران مبتلا به سرطان آغاز شد.

وی با بیان اینکه  تیم های واکسیناتور مجرب معاونت بهداشتی تزریق واکسن این بیماران را به عهده دارند،افزود:بر اساس دستورالعمل کشوری، در مراحل بعد، واکسیناسیون علیه بیماری کووید ۱۹ جهت دیگربیماران خاص نظیر بیماران تالاسمی، هموفیلی، ام اس، گیرندگان اعضا پیوندی انجام می شود.

 معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزواربا بیان اینکه هم اکنون این واکسن به بیماران سرطانی تحت درمان وبیماران دیالیزی در حال تزریق می باشد، تاکید کرد: زمان مراجعه برای سایر بیماران اطلاع رسانی خواهد شد لذا بیماران از مراجعه پیش از موعد به مراکز واکسیناسیون خودداری نمایند./آزاد


١٣:٥٦ - چهارشنبه ١١ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٨٨١    /    تعداد نمایش : ٢٧٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: