دسترسی سریع
شنبه ٠٥ اسفند ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه؛

جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه برگزار شد

جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه، معاون آموزشی، معاون فرهنگی دانشجویی، سرپرست ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه و جمعی از اعضای ستاد در محل سالن جلسات دفتر ریاست دانشگاه برگزار گردید.

 

جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه، معاون آموزشی، معاون فرهنگی دانشجویی، سرپرست ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه و جمعی از  اعضای ستاد در محل سالن جلسات دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

دکتر سالاری در این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بر حفظ کرامت و تکریم یادگاران هشت سال دفاع مقدس در دانشگاه تاکید کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته و موافقت دفتر حفظ  آثار دفاع مقدس استان، دانشگاه علوم پزشکی سبزوار میزبان مهمان ویژه شهید گمنام است که مقرر است با تکمیل یادمان، آذرماه سال جاری مراسم خاکسپاری شهید گمنام در محل مهدیه پردیس دانشگاه برگزار شود.

دکتر سالاری ادامه داد: خدمت به جامعه شهدا و ایثارگران افتخار است و دانشگاه در راستای ارتقاء علمی، آموزشی، فرهنگی، دینی، اعتقادی و اخلاقی دانشجویان شاهد و ایثارگر پیشگام است. رئیس دانشگاه همچنین اظهار داشت: ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت یک رسالتی سنگین است، لذا در این زمینه هر اقدامی که در رشد و گسترش ترویج این فرهنگ و همچنین رشد تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه لازم است، اجرائی شود.

دکتر مهدی معتکف فر سرپرست ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه نیز در این جلسه ضمن قدردانی از توجه ریاست دانشگاه به یادگاران دفاع مقدس و جامعه ایثارگری، وضعیت آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: جای بسی خرسندی است که اعلام کنیم که تعدادی از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه جزء دانشجویان برتر هستند که موفق به کسب ارتقاء معدل شده اند.

وی در ادامه گزارشی از عملکرد نیم سال دوم تحصیلی 1401-1402 دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ارائه داد و برگزاری کلاس های تقویتی برای دانشجویان پزشکی علوم پایه و پره انتر، برگزاری جلسات با اساتید مشاور دانشگاه ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر، برگزاری جلسه ویژه برای دانشجویان نو ورود شاهد و ایثارگر و تقدیر از دانشجویان برتر هر دانشکده را از جمله اقدامات انجام شده این ستاد بیان کرد.

 

 

 

تاریخ درج خبر: يکشنبه ٢٨ آبان ١٤٠٢    / شماره خبر:  ١٧٤١٤  / تعداد بازدید:  147

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: