دسترسی سریع
يکشنبه ١٤ خرداد ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه؛

برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرست آموزشی دانشگاه

مراسم تکریم و معارفه سرپرست آموزشی دانشگاه با حضور ریاست دانشگاه برگزار شد.

 

 SHAPE  \* MERGEFORMAT

مراسم تکریم دکتر سید جمال میرموسوی و معارفه دکتر حسین عصارزاده سرپرست آموزشی دانشگاه با حضور  اعضای هیات رئیسه، اساتید و دیگر مسئولین و مدیران دانشگاه  در سالن سیادتی پردیس دانشگاه برگزار شد.
دکتر محمد سالاری در آیین معارفه سرپرست آموزشی دانشگاه ضمن قدردانی از زحمات دکتر میرموسوی در مدت خدمت خود به عنوان معاون آموزشی دانشگاه اظهار داشت: تغییرات مدیریتی ایجاد شده هیچگاه به منزله زیر سوال بردن توانایی افراد نیست، بلکه این جابه جایی ها در راستای همسان سازی و همگام سازی حوزه های مختلف دانشگاه انجام می شود.
مدیران سابق قطعاً گنجینه مدیریتی دانشگاه هستند، با توجه به توانایی که دارند از تجارب آنها در پیشبرد اهداف و تعالی دانشگاه استفاده خواهد شد.
دکتر سالاری همچنین در ادامه سخنانش به پیگیری جهت افزایش تعداد رشته های دستیاری و بالینی در بخش درمان جهت ارتقاء دانشگاه اشاره کرد.
وی همچنین از تغییر رنگ بندی کرونایی شهر سبزوار از آبی به نارنجی پر خطر خبر داد و گفت: با توجه به در پیش بودن ایام تعطیلات و چهارشنبه پایان سال وظیفه ما در بخش بهداشت و درمان بسیار حساس است لذا  در جهت اطلاع رسانی به مردم و ترغیب همشهریان در رعایت پروتکل های بهداشتی بویژه استفاده از ماسک در تجمعات حساسیت ویژه ای اعمال گردد.
در پایان این مراسم، رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به طور جداگانه با اهداء لوح از دکتر حسین عصارزاده تقدیر و برای دکتر سید جمال میر موسوی نیز آرزوی سربلندی و موفقیت نمود.

 

 

 

تاریخ درج خبر: شنبه ٢٠ اسفند ١٤٠١    / شماره خبر:  ١٦١٠٦  / تعداد بازدید:  80

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: