چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه ارزیابی عملکرد سال1400مدیران و کارکنان

بنا بربه اعلام وزارت متبوع و فعال سازی سامانه ارزیابی عملکرد کارکنان بر اساس دستورالعمل ارزیابی عملکرد مدیران و کارکنان ، بدینوسیله مرحله نهایی ارزیابی عملکرد سال1400 آغاز شد.با توجه به اعلام وزارت متبوع مبنی بر اینکه مهلت ویرایش فرم شاخص های عمومی در سامانه ارزیابی توسط کارکنان تا مورخه 1401/3/20 بوده و از این تاریخ به بعد سامانه از دسترسی خارج خواهد شد لذا مقتضی است دستور فرمایید فرمهای ارزیابی سال 1400 کارکنان از کارتابل رابطین به کارتابل کارمندان ارسال گردیده  و کلیه مدیران و کارکنان برابر شیوه نامه پیوست سریعا نسبت به ثبت امتیازات و بارگزاری مستندات مربوطه در مهلت زمانی مقرر با رعایت نکات زیر اقدام عاجل بعمل آورند:

1. با توجه به اینکه در مرحله نهایی ارزیابی عملکرد 1400 گزینه حذف از کارتابل برابر گردش کار غیرفعال گردیده لذا کلیه کارکنان و مدیران دقت کافی در ثبت اطلاعات و بارگزاری مستندات بعمل آورند و درصورت بروز هرگونه نقص و مشکل در اطلاعات و مستندات ثبت شده امکان حذف از کارتابل حتی توسط اداره ارزشیابی هم غیرممکن بوده و مسئولیت آن برعهده کارمند می باشد.

2. برابر دستورالعمل جدید ارزیابی عملکرد ، امتیازدهی و تحلیل عملکرد در فرم شاخص های اختصاصی صرفا برعهده ارزیابی کننده قرار داشته و کارمندان دسترسی به آن ندارند لذا این آیتم در فرمها جهت ویرایش کارمندان غیرفعال می باشد.لذا مدیران بعنوان ارزیابی کنندگان نقش بسیار کلیدی و حساسی بعهده داشته وتمهیدات لازم در جهت اطلاع رسانی وآگاهی کلیه مدیران و مسئولین ارزیابی کننده اتخاذ گردد.

3. با توجه به اینکه در مرحله نهایی ، فرمهای عمومی ارزیابی عملکرد کارکنان برابر گردش کار تعریف شده از قسمت اسناد من در کارتابل سامانه ها قابل ویرایش و امتیاز دهی بوده لذا ثبت امتیاز درمنوی ثبت ارزیابی در قسمت ارزیابی عملکرد غیرفعال بوده و صرفا جهت ثبت فرم کارکنان مشاغل پشتیبانی قابل دسترسی می باشد لذا اطلاع رسانی لازم در این خصوص انجام شود.

4. در فرم ب شاخص های عمومی در بند تشویقات آیتم تشویقات بابت تکمیل فرم پایش عملکرد (توسط مقام مسئول) در کارتابل کارمند غیرفعال می باشد و صرفا توسط مقام مسئول (ارزیابی کننده) که در مرحله پایش عملکرد فرم پایش  جهت کارمند تکمیل کرده باشند قابلیت امتیاز دهی داشته لذا برای مدیرانی که فرم پایش کارمند را پر نکرده باشند امتیاز این آیتم به کارمند تعلق نمی گیرد.

5. با توجه به شیوع ویروس کرونا و تأخیر در شروع مرحله نهایی ارزیابی عملکرد1400 و ضرورت شروع مرحله اول ارزیابی عملکرد سال 1401  بعد از این مرحله ، مقتضی است نظارت دقیق و مستمر بر انجام بموقع مرحله نهایی سال1400 در مهلت مقرر بعمل آید تا متعاقبا مرحله اول ارزیابی عملکرد سال 1401 آغاز گردد.


٠٩:٥٧ - شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠١    /    شماره : ١٤٥٤٦    /    تعداد نمایش : ٦٤٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: