دسترسی سریع
سه شنبه ١٦ خرداد ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

جشنواره دانشگاهی ایده های خلاقانه برای داشتن دانشگاهی بهتر

نخستین جشنواره دانشگاهی ایده های خلاقانه برای داشتنن دانشگاهی بهتر

 این جشنواره به همت مرکز مطالعات استراتژیک  دانشگاه و با هدف مشارکت پرسنل در فعالیت های دانشگاه، حمایت و تشویق کارکنان، استفاده از ظرفیت های فکری در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات دانشگاه، توسعه و ترویج ایده پروری و هدایت ایده های خلاق و نوآور به سمت اجرائی شدن و شناسایی مشکلات و نیازهای گروه های مختلف شغلی برگزار می شود.

شناسایی راهکارهای خلاقانه در جهت رفع مشکلات و افزایش بهره وری، تشویق ایده ها در جهت الگو سازی و تشویق سایر کارکنان، زمینه سازی به منظور هم افزایی میان پرسنل و مدیران  دانشگاه و ایجاد بستر به منظور آشنایی مدیران  با توانمندی پرسنل از دیگر اهداف این جشنواره خواهد بود.

 افزایش رضایت مندی و انگیزه پرسنل در محیط کاری، افزایش رضایتمندی ارباب رجوع از خدمات، افزایش بهره وری فرآینده های کاری حوزه های تحت پوشش از محورهای این جشنواره می باشد.

 اعلام فراخوان شرکت در این جشنواره از ابتدای مرداد ماه سال جاری لغایت 25 مردارد ماه انجام و داوری ایده ها و اعلام نتایج نیز در پایان مرداد ماه اجرائی خواهد شد.

معیارها و شاخص های ارزیابی ایده ها براساس فرم امتیاز دهی وزارت بهداشت تدوین شده که در قالب فرم داوری جشنواره در اختیار داوران قرار می گیرد.

 پس از داوری ایده های دریافتی از 10 ایده برتر، 10 ایده ممتاز و 15 ایده شایسته تقدیر، طی مراسمی در هفته اول شهریور ماه  همزمان با هفته دولت و روز کارمند تقدیر به عمل خواهد آمد.

متقاضیان علاقه مند به شرکت در جشنواره ایده های خلاقانه می توانند ایده های خود را در سامانه امور پرسنلی دانشگاه ثبت کرده و در صورت هر گونه سوال با شماره تلفن 44011059 دبیرخانه مرکز مطالعات استراتژیک دانشگاه تماس حاصل فرمایند.

 

 

تاریخ درج خبر: پنج شنبه ٢٠ مرداد ١٤٠١    / شماره خبر:  ١٤٨٥٠  / تعداد بازدید:  2545

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: