چاپ        ارسال به دوست

نجات جان پیرمرد روستایی با تلاش جهادی ها / وقتی نام شهید مدافع سلامت برکت می آورد

🔸گروه جهادی شهید ناوی دوست در حضور خود  در روستای دلبر با تشخیص به موقع باعث  نجات جان پیرمردی از اهالی این روستا شدند که در آستانه یک مشکل حاد قلبی قرار داشت.

🔸ماجرا از آنجایی آغاز شد که در آخرین اردوی جهادی این گروه در روستای دلبر ،پیرمردی از اهالی منطقه  که به گفته خودش به علت مشغله کاری و عدم آگاهی، علیرغم  دارای بودن مشکلاتی تنفسی و مشکل در انجام فعالیت فیزیکی مراجعه به پزشک نداشته است با رویت گروه جهادی برای ویزیت مراجعه می کند که با ویزیت پزشک متخصص گروه،احتمال وجود یک عارضه قلبی حاد در این بیمار می گردد که جهت بررسی دقیق تر  به بیمارستان حشمتیه ارجاع می شود.

🔸در بیمارستان پس از اقدامات تشخیصی توسط پزشک متخصص ،بیمار با تشخیص انسداد وسیع عروق کرونری قلب تحت آنژیوگرافی و عمل قلب باز قرار می گیرد و از مرگ حتمی نجات می یابد.

🔸این پیرمرد روستایی چند روز بعد پس از  دریافت درمان‌های تکمیلی در بیمارستان حشمتیه سبزوار  با حال عمومی مساعد مرخص و دوباره به آغوش خانواده باز میگردد.

🔸گفتنی است ؛گروه جهادی شهید  ناوی دوست  که فعالیت خود را از اول سال 1401 آغاز نموده از تعدادی از  پزشکان متخصص و فوق تخصص قلب و پرستاران بیمارستان حشمتیه تشکیل شده است که  با حضور به صورت داوطلبانه در روستاها و مناطق محروم اقدام به ارائه خدمات سلامت محور و  رایگان می نمایند.

روابط عمومی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حشمتیه


٠٩:١٩ - سه شنبه ٢١ تير ١٤٠١    /    شماره : ١٤٧٩٣    /    تعداد نمایش : ٦٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: