چاپ        ارسال به دوست

مدیرشبکه بهداشت و درمان جغتای؛

اولین جلسه ستاد مبارزه با کروناویروس شهرستان جغتای درسال 1401

 در پی اعلام وضعیت شیوع موج هفتم ازسوی وزارت بهداشت، جلسه ستاد مبارزه با کروناویروس شهرستان، با حضورمسئولین اداره ها و نهادها در محل فرمانداری جغتای تشکیل شد.

 روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جغتای/ ابوالقاسم ابراهیمی فرماندار جغتای در جلسه ستاد مبارزه با کرونا ویروس شهرستان با اشاره به اعلام وضعیت زرد جغتای از سوی وزارت بهداشت اظهارکرد؛ اعلام وضعیت زرد به معنای شیوع هشدار کرونا ویروس در سطح شهرستان است.

وی افزود؛ ستاد مبارزه با کرونای شهرستان جغتای با آمادگی کامل و رصد و پایش روزانه، آموزشهای لازم را به مردم ارائه دهند، در صورت عدم رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی توسط مردم وضعیت تغییر کرده، و شهرستان از وضعیت زرد خارج، نارنجی و قرمزخواهد شد.

 در ادامه مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان جغتای؛ گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام شده درسطح شهرستان و وضعیت مبتلایان به کروناویروس را ارائه و با توجه به زرد شدن شهرستان از مردم، مسئولین ومدیران دستگاه های شهرستان در راستای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا درخواست همکاری کرد.

 وی در ادامه با توجه به شیوع موج هفتم، از اعضای ستاد کرونای و همه مردم شهرستان در جهت رعایت دستورالعمل ها، بویژه استفاده شهروندان از ماسک و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تأکید کردند.

 گفتنی است، شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 9 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد.١٠:٥٥ - شنبه ١ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٤٨٤٣    /    تعداد نمایش : ٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: