پنج شنبه ٢٠ بهمن ١٤٠١
 • کسب موفقیت همکار مدارک پزشکی در همایش کشوری فناوری اطلاعات و ارتقا سلامت
  مقاله آقای ابراهیم آذری زینکانلو کارمند مدارک پزشکی بیمارستان قمر بنی هاشم (ع) در همایش کشوری فناوری اطلاعات و ارتقا سلامت در 25 تیرماه با ارائه سخنرانی پذیرش شد

 • برگزاری اولین همایش فناوری اطلاعات و ارتقا سلامت
  اولین همایش انجمن فناوری اطلاعات و ارتقا سلامت در تاریخ 25 تیر 97 در تهران برگزار می شود

 • پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران به مدیران پرستاری اعطاء شد
  هدف از صدور پروانه صلاحیت حرفه ای،حفظ حقوق مردم و ارائه مراقبت های پرستاری با کیفیت به بیماران و مددجویان در بالین و در سطح جامعه می باشد.

 • ابلاغ بخشنامه واگذاری اطلاعات
  گروه مدیریت آمار و اطلاعات درمان از معاونت درمان وزارت بهداشت آخرین دستورالعمل واگذاری اطلاعات و ارائه پرونده را در تاریخ 8 دی ماه 95 به بیمارستانها ابلاغ کرد

اخبار > شناسایی و پلمپ یک مرکز مداخله در امور دندانپزشکی


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

شناسایی و پلمپ یک مرکز مداخله در امور دندانپزشکی

مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: طی بازدید های مستمرکارشناسان نظارت بردرمان یک مرکز مداخله گر در امور دندانپزشکی شناسایی و پلمپ شد.

مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: طی بازدید های مستمرکارشناسان نظارت بردرمان یک مرکز مداخله گر در امور دندانپزشکی شناسایی و پلمپ شد.

به گزارش وبدا / دکتر داود سروش در گفتگو با وبدا اظهار کرد: همزمان با بازدید های مستمر کارشناسان نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار 31 تیرماه سال جاری یک مرکز که به صورت غیرمجاز که اقدام به فعالیت های دندانپزشکی می نمود شناسایی و پلمپ شد.

وی با بیان اینکه این مرکز فاقد مدرک قانونی بوده است،افزود: در این مرکز اقداماتی نظیر عصب کشی،ترمیم ،کشیدن دندان و جرم گیری در فضایی غیر بهداشتی و با تجهیزات دندانپزشکی انجام که با هماهنگی دادستان شهرستان افراد متخلف به مراجع قضایی معرفی و تجهیزات و دستگاه های موجود ضبط گردید.

دکترسروش با بیان اینکه مداخله در امور پزشکی یکی از مواردی است که متاسفانه در سطح کشور همواره بیماران با آن مواجه هستند و سبزوار نیز از این موضوع مستثنی نیست،اضافه کرد: به منظور جلوگیری از این مداخله ها و همچنین برخورد با این موضوع واحد نظارت بردرمان معاونت درمان دانشگاه با بازدید های پی در پی در راستای مقابله با این مداخلات می کوشد.

مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ضمن توصیه به مردم به عدم مراجعه به مراکز غیر مجاز دندانپزشکی،خاطرنشان کرد: شهروندان گرامی می توانند در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز مذاکر و افراد فاقد صلاحیت در امور درمان با شاماره 44011066 تماس حاصل نمایند تا شناسایی و اقدامات قانونی لازم در این زمینه انجام پذیرد.

 


 

 

 

 

تاریخ درج خبر: سه شنبه ١ مرداد ١٣٩٨    / شماره خبر:  ١٠٤٩٦  / تعداد بازدید:  3206

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: