اورژانس

 

بخش اورژانس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حشمتیه با ظرفیت  16  تخت فعال مجهز به آخرین دستاوردهای مهندسی پزشکی است این بخش دارای اتاق های CPR_اتاق ایزوله _اتاق عمل اورژانس می باشد.

این واحد به صورت 24 ساعته به همراه کادر مجرب پزشکی و پرستاری آماده ارائه خدمات درمانی به مراجعین گرامی می باشد. کادر درمانی این واحد شامل: متخصص اطفال، فوق تخصص نوزادان، فوق تخصص نفرولوژی اطفال، فوق تخصص قلب اطفال و فوق تخصص گوارش اطفال و فوق تخصص اعصاب اطفال و وفوق تخصص غدد کودکان، متخصص قلب، فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی حضور 24 ساعته اینترن و رزیدنت اطفال آماده ارائه خدمت به صورت شبانه روزی می باشد. حضور فعال پزشک طب اورژانس در این بخش از مزیت های نسبی این بخش است.

 

انجام اقدامات اولیه و حیات بخش در اتاق احیای قلبی و ریوی (CPR) و اقدامات اولیه لازم جهت Primary PCI ارائه خدمات پرستاری بر اساس استاندار های سازمان نظام پرستاری از خدمات ارائه شده در این بخش می باشد. سایر خدمات تشخیصی و درمانی در زمینه بیماری های اطفال، داخی، قلب و عروق، مغز و اعصاب، مسمومین و .. در این واحد انجام می گیرد. اقدامات اولیه درمانی و تشخیصی در این بخش انجام می گیرد و در صورت نیاز جهت ادامه درمان به سایر بخش های درمانی منتقل می گردد.

نام

دسترسی سریع