جهت نوبت دهی اینترنتی اینجا کلیک  کنید


در راستای افزایش رضایت مندی وتکریم ارباب رجوع سامانه نوبت دهی اینترنتی دانشگاه به آدرس nobat.medsab.ac.ir  بطور مستقیم یا از طریق سایت بیمارستان امدادجهت رزرو نوبت برای پزشکان حاضر در تمام بیمارستان ها و کلینیک ویژه دانشگاه در دسترس می باشد. از طریق این سامانه ، قادر خواهید بود نه تنها  برای روز جاری بلکه برای  روز بعد و 7 روز آینده نیز از تمام بیمارستان ها و کلینیک ویژه اقدام به دریافت نوبت نمایید.

در ذیل راهنمای ساده ای جهت استفاده همشریان عزیز بیان شده است .

با ورود با این سامانه و انتخاب مرکز درمانی ، ابتدا بیمارستان  ها یا کلینیک را انتخاب نمایید.


 

پس از انتخاب مرکز با استفاده از گزینه 

قادر به مشاهده برنامه های کاری پزشکان و ورود اطلاعات شخصی خواهید بود.

 پیشنهاد می شود با استفاده از گزینه  ابتدا لیست کامل برنامه پزشکان را برای امروز ، فردا و 7 روز آینده مشاهده نمایید و در ردیفی که گزینه   رزرو نوبت  موجود دارد با کلیک بر روی آن ، اطلاعات خود را وارد نمایید.   اگر در ردیفی عبارت ظرفیت تکمیل شده  را مشاهده نمایید ، به این معناست که ظرفیت نوبت دهی اینترنتی آن تمام شده است. توصیه می شود روز های آینده را برای اخذ نوبت انتخاب نمایید. لیکن در صورت نیاز به همان تاریخ ، روز قبل از آن از سامانه تلفنی استفاده کنید.

برخی تخصص ها ، علاوه بر بیمارستانها ، در کلینیک ویژه دانشگاه ارائه می شود. لذا در صورت عدم دریافت نوبت از بیمارستان ( بطور مثال پر بودن ظرفیت متخصص ارتوپدی بیمارستان امداد  و یا پر شدن ظرفیت متخصص اطفال یا ...در بیمارستانهای دیگر) جهت اطلاع از ارائه این تخصص ها ، کلینیک ویژه را انتخاب و برنامه کاری پزشکان را مشاهده نمایید.

قابل ذکر است سامانه نوبت دهی تلفنی دانشگاه با شماره 44240020   با 16خط جهت اخذ نوبت برای روز بعدی کاری پیش بینی شده است . با شماره گیری این سامانه شما قادر به اخذ نوبت و یا دریافت برنامه کاری پزشکان خواهید بود. پس از تعیین مرکز درمانی و شیفت صبح یا عصر ، و انتخاب تخصص مورد نظر ، اسامی پزشکانی که در روز کاری بعدی حضور دارند ، اعلام می شود.  و پس از وارد کردن کد ملی معتبر ، قادر به انتخاب پزشک مورد نظر می باشید.