دسترسی سریع
سه شنبه ٠٩ خرداد ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

مدیر توسعه و منابع انسانی خبرداد؛

آغازفرآیند ارزیابی عملکرد مديران و كارمندان سال 1400

مدیر توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از آغازفرآیند ارزیابی عملکرد سال 1400 مديران و كارمندان خبرداد.

به گزارش وبدا / مهدی بازقندی ضمن اعلام خبر فوق در گفتگو با وبدا اظهار کرد:با توجه به اعلام وزارت متبوع مبني بر مهلت ثبت فرم موافقت نامه (حدود انتظارات) در سامانه ارزيابي تا 15 مهرماه سال جاری، كليه كاركنان(مديران و كارمندان) رسمي ، پيماني ، قراردادتبصره5 ماده 31 می بایست نسبت به ثبت و ارسال فرم اقدام نمایند.

وی افزود: در خصوص كارمندان مشاغل پشتيباني (اعم از رسمي ، پيماني و قراردادي ) در اين مرحله نياز به ثبت فرم موافقت نامه ندارند.

مدیر توسعه دانشگاه در توضیح مراحل فرآيند ثبت فرم ارزشيابي در سامانه گفت: كليه كاركنان می توانند با  مراجعه به سامانه پرسنلي و ورود از قسمت ارزيابي عملکرد و انتخاب گزينه ثبت ارزيابي نسبت به  درج شرح وظايف و شاخصهاي اختصاصي و زدن گزينه ثبت فرم اقدام کنند.

بازقندی ادامه داد: پس از اطمينان از صحت و تکميل بودن ، از گزينه ثبت و ارسال فرم ، نام ارزيابي کننده مورد نظر در پنجره باز شده تايپ شده و فرم براي ارزيابي کننده ارسال گردد.

وی اضافه کرد: پس از بررسي و تاييد شرح وظايف توسط ارزيابي کننده ، ارزيابي کننده با انتخاب گزينه تاييد و ارسال به مرحله بعد جهت رويت شرح وظايف توسط کارمند فرم به کارتابل اسناد من کارمند ارسال مي شود.

مدیر توسعه دانشگاه با تاکید براینکه دقت شود فرم ارزیابی حتما به کارتابل رابط واحد مربوطه ارسال شود،تصریح کرد: کارمند از قسمت اسناد من پس از رويت شرح وظايف با انتخاب فرم (کليک چپ بر روي نوع درخواست) و انتخاب گزينه تاييد نهايي و ارسال به رابط ، نام رابط واحد خودرا تايپ کرده و فرم را به کارتابل رابط ارسال مي کند.

مدیر توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی سبزواربیلن داشت: در اين مرحله فرم موافقت نامه پس از تاييد رابط ، در کارتابل رابط تا شروع مرحله نهايي ارزيابي عملکرد در پايان سال باقي خواهد ماند./آزاد

 

تاریخ درج خبر: چهارشنبه ١٧ شهريور ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٣٥٢٥  / تعداد بازدید:  4978

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: