دسترسی سریع
جمعه ١١ آذر ١٤٠١


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

پیام رییس دانشگاه به مناسبت روز حسابدار

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار طی پیامی ضمن تبریک روز حسابدار، از زحمات و تلاش های بی وقفه مدیران، مسئولین ، کارشناسان وحسابداران امور مالی و بودجه دانشگاه قدرانی کرد.

وبدا سبزوار/ متن پیام به شرح زیر است؛

 روز حسابدار را باید فرصتی ارزشمند برای شناساندن و بالابردن سطح آگاهی عمومی از نقش حسابداران دانست و اذعان نمود که حسابداری تنها یک شغل عادی نیست بلکه یک حرفه است و برای کارکردن در این شغل به دانش حرفه ای و تخصص نیاز است.

حسابداران نقش بسزایی در سیاست‌گذاری‌های خرد و کلان و شفاف‌سازی فعالیت‌های اقتصادی دارند تا آنجا که در سال های اخیر با شیوع ویروس منحوس کرونا و وجود تنگنا های مالی، هزینه های بالا و منابع مالی محدود، شاهد برنامه ریزی دقیق و شفاف در تامین مالی پرداخت های پرسنلی و سایر پرداخت ها دردانشگاه بوده ایم که این امر حاصل تلاش، تدبیر، برنامه ریزی و انضباط مالی دانشگاه است که توانسته از سختی ها و مشکلات عبور کند.

 اینجانب ضمن تبریک روز حسابدار،از زحمات و تلاش های بی وقفه مدیران، مسئولین ، کارشناسان  وحسابداران امور مالی و بودجه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار قدردانی نموده و توفیق روز افزون همراه با سلامتی و شادکامی را برای این عزیزان آرزومندم.

دکتر علیرضا مسلم

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

                                                          

 

تاریخ درج خبر: يکشنبه ١٤ آذر ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٣٩١٢  / تعداد بازدید:  1442

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: