• بازدید تیم مدیریتی و کنترل عفونت بیمارستان در روزبهداشت جهانی دست
  از بخش های درمانی وبهداشتی بیمارستان بازدید واز برخی از همکاران وپرسنل پیشگام در رعایت بهداشت دست که از همکاران نمونه در عرصه های بهداشت دست بودند تقدیر بعمل آمد.

 • برگزاری آئین تجلیل از نیروهای خدماتی به مناسبت روز جهانی کار وکارگر
  به مناسبت روزجهانی کار وکارگر وبه منظور قدردانی اززحمات نیروها وپرسنل خدماتی بیمارستان امداد روز گذشته طی مراسم باشکوهی از آنان تجلیل شد

 • اولین عمل جراحی بسته ی کنترل درد درغرب خراسان رضوی
  به گزارش روابط عمومی بیمارستان امداد وسوانح شهید بهشتی سبزوار ،اولین عمل در محل اتاق عمل بیمارستان امدادتحت عنوان :جراحی وکنترل درد در منطقه ی غرب خراسان رضوی ،بصورت کم تهاجمی وبسته وبدون بیهوشی در خانم بیمار 54 ساله که بعلت مشکلات اولیه ی ریوی تحت عمل جراحی سمت چپ قفسه سینه وریه قرار گرفته بودتحت مداوا ودرمان قرار گرفت وبهبود یافت.

 • برگزاری کارگاه آموزشی اخلاق در بیمارستان امداد
  به مناسبت ماه مبارک رمضان هر دوشنبه صبح یکدوره کارگاه آموزشی در محل سالن اجتماعات بیمارستان امداد وسوانح شهید بهشتی برگزار می شود.

 • در تقویم ایرانی ۱۵ اسفند ماه روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی است.
  روز درخت‌کاری یکی از روزهای سال است که در آن مردم تشویق به کاشتن نهال می‌شوند. این روز معمولاً در روزهای پایانی زمستان یا روزهای نخست بهار است.  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوارخبرداد؛

برگزاری نخستین جشنواره دانشگاهی ایده های خلاقانه برای داشتن دانشگاهی بهتر

وبدا سبزوار/ دکتر محمد سالاری در گفتگو با وبدا اظهار کرد: این جشنواره به همت مرکز مطالعات استراتژیک  دانشگاه و با هدف مشارکت پرسنل در فعالیت های دانشگاه، حمایت و تشویق کارکنان، استفاده از ظرفیت های فکری در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات دانشگاه، توسعه و ترویج ایده پروری و هدایت ایده های خلاق و نوآور به سمت اجرائی شدن و شناسایی مشکلات و نیازهای گروه های مختلف شغلی برگزار می شود.

وی افزود: شناسایی راهکارهای خلاقانه در جهت رفع مشکلات و افزایش بهره وری، تشویق ایده ها در جهت الگو سازی و تشویق سایر کارکنان، زمینه سازی به منظور هم افزایی میان پرسنل و مدیران  دانشگاه و ایجاد بستر به منظور آشنایی مدیران  با توانمندی پرسنل از دیگر اهداف این جشنواره خواهد بود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اضافه کرد: افزایش رضایت مندی و انگیزه پرسنل در محیط کاری، افزایش رضایتمندی ارباب رجوع از خدمات، افزایش بهره وری فرآینده های کاری حوزه های تحت پوشش از محورهای این جشنواره می باشد.

دکتر سالاری در خصوص بخش های و زمانبندی این جشنواره نیز گفت: اعلام فراخوان شرکت در این جشنواره از ابتدای مرداد ماه سال جاری لغایت 25 مردارد ماه انجام و داوری ایده ها و اعلام نتایج نیز در پایان مرداد ماه اجرائی خواهد شد.

وی با بیان اینکه ایده ها از نظر علمی، محتوایی، کاربردی و تخصصی بودن مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت، خاطر نشان کرد: معیارها و شاخص های ارزیابی ایده ها براساس فرم امتیاز دهی وزارت بهداشت تدوین شده که در قالب فرم داوری جشنواره در اختیار داوران قرار می گیرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار بیان کرد: پس از داوری ایده های دریافتی از 10 ایده برتر، 10 ایده ممتاز و 15 ایده شایسته تقدیر، طی مراسمی در هفته اول شهریور ماه  همزمان با هفته دولت و روز کارمند تقدیر به عمل خواهد آمد.

گفتنی است؛ متقاضیان علاقه مند به شرکت در جشنواره ایده های خلاقانه می توانند ایده های خود را در سامانه امور پرسنلی دانشگاه ثبت کرده و در صورت هر گونه سوال با شماره تلفن 44011059 دبیرخانه مرکز مطالعات استراتژیک دانشگاه تماس حاصل فرمایند.

 


١١:٠٧ - پنج شنبه ٢٠ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٤٨٥٠    /    تعداد نمایش : ٥٩٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: