يکشنبه ١٣ آذر ١٤٠١

  • آزمون های مرحله دوم سیزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور

  • روابط عمومی معاونت آموزشی:درخشش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در یازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور
    سرپرست مرکز مطالعات و توسعه علوم پزشکی از موفقیت دانشجویان علوم پزشکی در حیطه های آموزش پزشکی، مطالعات میان رشته ای علوم انسانی و سلامت و علوم پایه خبر داد.

  • تحول گرایی، پیگیری و اصرار زیاد در رسیدن به اهداف سازمانی و عشق به مردم، سه ویژگی بارز دکتر هاشمی
    سرپرست وزارت بهداشت، گفت: دکتر هاشمی به عنوان راهنما و مرشد مجموعه وزارت بهداشت به ما کمک خواهد کرد و اگر بخواهم در مورد دکتر هاشمی آنچه بر ذهنم می گذرد بیان کنم این است که وی چند ویژگی بارز دارد. اول اینکه وی تحول گرا است و با عادات گذشتگان، کار نمی کرد.همیشه چنین انسان هایی را ستوده ام و انسان هایی که بر مبنای شکستن عادات و محدوده های گذشته عمل می کنند، همواره ارزشمند و بلندمرتبه هستند.


  • برگزاری یازدهمین دوره آزمون صلاحیت های بالینی دانشجویان پزشکی همزمان با سراسر کشور

همکاری در طرح تحول آموزشی

قابل توجه اعضای هیات علمی محترم:

1- درخصوص معادل سازی فعالیتهای طرح تحول و نوآوری آموزش در علوم پزشکی در شورای آموزشی دانشگاه مقرر گردید برای هر یک از بسته‌های این طرح (بنابر میزان فعالیت صورت گرفته)، تا سقف 2 واحد نظری (در هر دوره) در نظر گرفته شود که با تشخیص دبیرخانه طرح تحول آموزش بین افراد فعال تقسیم خواهد شد. لازم به ذکر است که این واحد در سقف موظف اعضای هیات علمی خواهد بود.

2- اساتید محترم می توانند با مشارکت در کارگروههای طرح تحول اموزش به عنوان نماینده کارگروه، عضو کارگروه و یا همکاری در پیشبرد برنامه های کارگروه تا سقف 6 امتیاز از امتیازات تمام وقتی edc و طرح تحول (که 7 امتیاز به این واحدها اختصاص یافته است) را کسب نمایند.


سبزوار،بلوار توحید شهر،بالاتر ازمزار شهدای گمنام،ساختمان پردیس دانشگاه،معاونت آموزشی
05144018300-6 کد پستی: 9613873136 - صندوق پستی: 319

EDC@medsab.ac.ir