دسترسی سریع
پنج شنبه ٢٠ مرداد ١٤٠١


  چاپ        ارسال به دوست

مدیریت خدمات و پشتیبانی دانشگاه اعلام نمود؛

تمدید ثبت نام و ارائه تسهیلات سفرهای شمال

 

عنایت به برگزاری  سه مرحله قرعه کشی و نظربه استقبال کارکنان محترم دانشگاه جهت استفاده از تسهیلات سفرهای تابستانی شمال کشور و با توجه اینکه تعداد ازکارکنان محترم در قرعه کشی به دلیل درخواست تکراری و مشابه در تاریخ های مورد نظر برنده  نشده اند.

لذا با پیگیریهای صورت گرفته توسط معاونت محترم توسعه و به منظورتکریم و توجه به رفاه حال آنان ،تصمیم گرفته شده تا امکان ثبت نام مجدد برای کلیه کارکنان محترم شاغل وبازنشسته (نیروهای رسمی ، پیمانی ، قرارداد ی،شرکتی ، بازنشستگان و نیروهای شاغل درکلینیک ویژه)  حداکثر تا مورخ جمعه 1401/4/10 فراهم گردید.

لذا خواهشمند است با توجه به محدودیت زمان موضوع به نحو مقتضی به اطلاع همکاران واجد الشرایط آن واحد رسانده و حداکثر تا تاریخ 1401/4/10 از طریق سامانه  سیستم جامع پرسنلی (فیش حقوقی ، احکام و تردد و...) به آدرس  https://prs.medsab.ac.ir/ آیتم تسهیلات  اقامتی وسیاحتی ، نسبت به ثبت نام خود اقدام لازم بعمل آورند.

ردیف

نام شهر

آدرس

مهلت ثبت نام از طریق سامانه

1

بابلسر

متل ماه (پارکینگ شماره 4)

سیستم جامع پرسنلی (فیش حقوقی ، احکام و تردد)

سامانه  https://prs.medsab.ac.ir 

تا مورخ  1401/4/10

2

نوشهر

واقع در کیلومتر 12 نوشهر به نور-روبروی هتل جهانگردی چلندر-مجتمع تفریحی توریستی دویار

 

-مبلغ 9000000 ریال معادل (نهصد هزارتومان ) به صورت مبلغ کمک رفاهی ثابت ، به تمام کارکنان که به شمال اعزام شوند سهم دانشگاه در نظر گرفته شده است و الباقی بر اساس جدول پیوست سامانه ثبت نام،محاسبه و از شخص کارمند ، به صورت اقساط از فیش حقوقی آنان کسرخواهد شد.

-   ثبت نام همکاران مشمول از طریق سامانه سیستم جامع پرسنلی (فیش حقوقی ، احکام و تردد) به آدرس  https://prs.medsab.ac.ir/   آیتم تسهیلات  اقامتی وسیاحتی ،انجام خواهد شد .

-زمان ثبت نام : سامانه ثبت نام فقط در بازه زمانی ( حداکثرتا مورخ  1401/4/10  فعال خواهد بود).
 و هرگونه در خواست ثبت نام پس از مهلت مقرر اعلام شده به هیچ عنوان امکانپذیر نخواهد بود . لذا همکاران محترم واجد الشرایط می بایست در تاریخ فوق الذکر در سامانه ثبت نام و از هرگونه مراجعه حضوری جهت ثبت نام به واحدهای تابعه و ستاد مرکزی خودداری نمایند .

بدیهی است جهت جلوگیری از خطا های احتمالی،اطلاعات ثبت نامی متقاضیان درسامانه، پس از بررسی و تایید نهایی توسط شخص کارمند قطعی محسوب گردیده و هرگونه مسئولیت (حقوقی، اداری و مالی)  احتمالی با شخص کارمند می باشد.

با تصمیم مدیریت و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و هزینه های تحمیلی به دانشگاه از تاریخ 1401/4/3 امکان انصراف برای درخواست های تایید نهایی شده وجود نــدارد (و فقط در شرایط اضطراری امکان جابجایی در تاریخ (در صورت وجود سوئیت های خالی ) می باشد .)

-ضمنا سوئیت ها و اتاق های متل ماه بابلسر تکمیل گردیده و ثبت درخواست فقط در مجتمع تفریحی توریستی دویارنـوشـهـر امکانپذیر می باشد.

ضمنا در صورت هرگونه سوال یا ابهام با جناب آقای مهندس باشتنی، همکار محترم مستقردر ستاد مرکزی (واحد رفاه ) به شماره تماس 44011104-09353382354تماس حاصل فرمایید.


٠٩:٥٩ - سه شنبه ٧ تير ١٤٠١    /    شماره : ١٤٧٤٤    /    تعداد نمایش : ٣٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: