دسترسی سریع
پنج شنبه ٢٠ مرداد ١٤٠١


  چاپ        ارسال به دوست

امور رفاهی دانشگاه خبر داد؛

تسهیلات رفاهی کمک هزینه سفر تابستانی

 

در راستای اجرای مصوبه کارگروه رفاهی دانشگاه، مبنی بر پیش بینی  تسهیلات رفاهی وکمک هزینه سفر تابستانی به شمال کشورو با عنایت به موافقت هیات محترم رئیسه دانشگاه، بدینوسیله شرایط استفاده از تسهیلات مزبور به شرح ذیل اعلام می گردد. همکاران متقاضی حداکثر تا تاریخ 1401/3/20 از طریق سامانه  سیستم جامع پرسنلی (فیش حقوقی ، احکام و تردد و...) به آدرس  https://prs.medsab.ac.ir/ آیتم تسهیلات  اقامتی و سیاحتی، نسبت به ثبت نام خود اقدام لازم بعمل آورند. بدیهی است پس از ثبت نام نهایی و انجام قرعه کشی شرایط استفاده همکاران منتخب اعلام خواهد گردید. 

ردیف

نام شهر

آدرس

مهلت ثبت نام از طریق سامانه

1

بابلسر

متل ماه (پارکینگ شماره 4)

سیستم جامع پرسنلی (فیش حقوقی ، احکام و تردد)

سامانه  https://prs.medsab.ac.ir/

آیتم تسهیلات  اقامتی و سیاحتی

از ساعت 14 مورخ 1401/3/18  لغایت 1401/3/20

2

نوشهر

واقع در کیلومتر 12 نوشهر به نور-روبروی هتل جهانگردی چلندر-مجتمع تفریحی توریستی دویار

v       شرایط کارکنان متقاضی ثبت نام :

v       کارکنان مشمول ثبت نام : (نیروهای رسمی ، پیمانی ، قرارداد  انجام کار معین (تبصره 5 ماده 31 )  و قرارداد  (تبصره 1 ماده 32 ) و قرارداد پزشک خانواده

تبصره :  در خصوص نیروهای طرحی  فقط  همکارانی که ( حداقل شش ماه تا پایان طرح  آنان  باقی مانده باشد .)

شروع برنامه ریزی استفاده از سوئیت ها  در بازه زمانی( از مورخ 1401/3/25 لغایت 1401/7/15) برابر زمانبندی های جدول اطلاعیه در سامانه

-          حدود 30 درصد از کارکنان،  از طریق قرعه کشی پس از انتخاب می توانند از واحدهای مزبور استفاده کنند .

-          مبلغ  9000000 ریال معادل (نهصد هزار تومان) به صورت مبلغ کمک رفاهی ثابت، به تمام کارکنان که در قرعه کشی انتخاب شوند سهم دانشگاه در نظر گرفته شده است و الباقی بر اساس جدول پیوست سامانه ثبت نام، محاسبه و از شخص کارمند، به صورت اقساط از فیش حقوقی آنان کسر خواهد شد.

-   ثبت نام همکاران مشمول از طریق سامانه سیستم جامع پرسنلی (فیش حقوقی، احکام و تردد) به آدرس  https://prs.medsab.ac.ir/   آیتم تسهیلات  اقامتی وسیاحتی ،انجام خواهد شد .

-       زمان ثبت نام:سامانه ثبت نام فقط در بازه زمانی ( از ساعت 14 مورخ 1401/3/18  لغایت 1401/3/20  فعال خواهد بود)
 و هرگونه در خواست ثبت نام پس از مهلت مقرر اعلام شده به هیچ عنوان امکانپذیر نخواهد بود . لذا همکاران محترم واجد الشرایط می بایست در تاریخ فوق الذکر در سامانه ثبت نام و از هرگونه مراجعه حضوری جهت ثبت نام به واحدهای تابعه و ستاد مرکزی خودداری نمایند .

-          بدیهی است جهت جلوگیری از خطا های احتمالی، اطلاعات ثبت نامی متقاضیان درسامانه، پس از بررسی و تأیید نهایی توسط شخص کارمند جهت قرعه کشی ،  قطعی محسوب گردیده و هرگونه مسئولیت (حقوقی، اداری و مالی)  احتمالی با شخص کارمند می باشد.

-          ضمنا در صورت هرگونه سوال یا ابهام با جناب آقای مهندس باشتنی، همکار محترم مستقردر ستاد مرکزی (واحد رفاه ) به شماره تماس 44011104-09353382354تماس حاصل فرمایید.


١٥:١٨ - سه شنبه ١٧ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٤٦٦٠    /    تعداد نمایش : ١٢٣٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: